Nebudeme si klamať, bezdrôtové slúchadlá AirPods 2. generácie nie sú tým najnovším technologickým produktom od spoločnosti Apple. Neznamená to však, že sa ich nákup neoplatí. Práve naopak. Za pomerne nízku cenu dokážu ponúknuť perfektnú kompatibilitu a kvalitné prehrávanie zvuku či jednoduchú komunikáciu cez handsfree.

A aj keď majú AirPods 2. generácie svoj vek, spoločnosť Apple ich stále predáva relatívne draho. V štandardnej ponuke ich totiž nájdete za pomerne mastných 149 € s DPH, čo na takéto zariadenie nie je málo. Dobrou správou ale je, že autorizovaný predajca spoločnosti Apple m:zone spustil akciu, v rámci ktorej sa dajú AirPods 2. generácie kúpiť o čosi lacnejšie. Najlacnejšie AirPods 2. generácie na Slovensku si môžete nájsť tu.

Zariadenie si po novom zaobstaráte s 13 % zvýhodnením za pomerne rozumných 129 € s DPH, čo je v súčasnosti jedna z najývhodnejších ponúk na slovenskom trhu, čo si overíte kliknutím na tento odkaz.

Samozrejme, úspora na úrovni 20 € nie je ničím extra, no pri zariadení, ktoré si dokáže držať svoju cenu a navyše ho môžete kúpiť z overeného zdroja ide o ponuku, ktorú by bola škoda nevyužiť. V súčasnosti nemáme informáciu o tom, do kedy bude zľava k dispozícii. Ak ju teda chcete využiť, poponáhľajte sa.

Nezabudnite na kvalitný silikónový obal 

A keď už si svoje AirPods 2. generácie objednáte, nezabudnite si ku ním kúpiť aj tento silikónový obal so skobou na Loopi.sk len za 9,99 €. Na výber je viacero farebných prevedení.

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro / 15 Pro Max je po Vianociach skladom: Dokonca na ňom mierne ušetríte
Môže ťa zaujímať
- Reklama -