Sledovacie zariadenie AirTag od spoločnosti Apple si pripísalo na svoj pomyselný účet ďalší veľký úspech, keď zachránilo život psíka v Kalifornii. Podľa portálu Macrumors sa ročný austrálsky ovčiak Seamus vzdialil svojmu majiteľovi počas prechádzky a následne ho strhli záplavy priamo do protipovodňového kanála. Pokiaľ chcete kúpiť AirTag za najlepšiu cenu na Slovensku, nakupujte priamo tu.

Príbeh mal vďaka zariadeniu od Apple šťastný koniec. AirTag priviedol záchranárov priamo na miesto, kde sa Seamus nachádzal, pričom na obojku mal špeciálne príslušenstvo, do ktorého sa dal AirTag pohodlne zasunúť. Aj vďaka tomu bolo vystrašené zviera v priebehu krátkeho času lokalizované, vyslobodené a odovzdané do rúk majiteľov. 

Štvornohý miláčik plával v silnom prúde vody pomerne dlhú dobu, pričom jeho cesta skončila v rúre približne kilometer od mesta. Hasičský zbor okresu San Bernardino na Facebooku napísal, že AirTagpomohol záchranárom a majiteľom pri vystopovaní šteniatka„.

Pes, ktorého zachránil AirTag
Zdroj: ABC7

AirTag od spoločnosti Apple sa predáva v e-shope Pgs.sk od 34,99 € (viac nájdete tu) a pokiaľ si zaobstaráte väčšie balenie štyroch kusov, zaplatíte zaň 113 € (viac nájdete tu). Takýto nákup je ale oveľa výhodnejší, pretože cena za jeden kus klesne len na cca 28 € a to sa oplatí. Samozrejme, konečné rozhodnutie zostáva na vás.

Príslušenstvo na pripevnenie AirTagu na obojok nájdete na Loopi.sk

Pokiaľ by ste chceli podobným spôsobom poistiť svojho domáceho miláčika aj vy, na trhu nájdete množstvo príslušenstva, ktoré je na tento účel ako stvorené.

Napríklad aj na Loopi.sk, kde je k dispozícii kvalitné príslušenstvo pre všetky Apple produkty sa nachádzajú špeciálne silikónové násady na obojok pre AirTag, ktoré sa predávajú buď za 7,99 € alebo 8,99 €, pričom dostupné sú v širokej škále farieb. Vyberie si teda každý.

Loopi remienok na psa
Zdroj: Loopi

A ak by ste si kúpili väčšie balenie štyroch AirTagov, na Loopi nájdete aj šikovné prívesky na kľúče. Silikónová verzia sa predáva za 7,99 € a kožená verzia za 12,99 €. Stačí si len vybrať prevedenie, ktoré vám viac vyhovuje.

Veľkou výhodou je tiež to, že v tomto obchode môžete zaplatiť rýchlo a bezpečne aj cez Apple Pay. Nemusíte sa teda obávať žiadnych rizík a ani vyťahovať kartu z peňaženky. Všetko je maximálne jednoduché.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Google bude prepúšťať neočkovaných. Aký prístup volí Apple?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here