O2 pokračuje v rozširovaní svojej 5G siete, ktorá bola koncom septembra dostupná už pre vyše 35,2% obyvateľov Slovenska. Najväčšie pokrytie 5G sieťou si môžu aktuálne užívať obyvatelia a návštevníci 167 lokalít v mestách a obciach po celom území Slovenska.

Do zoznamu 167 lokalít pribudli ku koncu septembra mesto Martin a obce Likavka a Turčianske Kľačany. Pokiaľ vás zaujíma podrobná mapa pokrytia, nájdete ju na tejto internetovej stránke.

Operátor sľubuje, že vďaka väčšej rozšírenosti 5G siete sa používateľom otvárajú dvere pri využívaní rozšírenej reality a sledovaní 4K či 8K videí. Rovnako tak sa super-rýchly internet hodí aj pri hraní hier a sledovaní filmov či seriálov. Samozrejmosťou je plynulé streamovanie a videohovory či načítanie aj väčšieho množstva webstránok bez čakania.

O2 ponúka 5G sieť pre všetkých svojich používateľov bez obmedzení. Jedinou podmienkou na jej využitie je vlastnenie kompatibilného zariadenia. Smartfónov, ktoré dnes podporujú 5G je však našťastie mnoho. Pochádzajú od známych výrobcov ako Apple, Samsung, Xiaomi, Oppo a veľa ďalších.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Spotify sa postavilo Apple: Definitívne mení spôsob platby za hudbu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here