Potom, čo Elon Musk kúpil sociálnu sieť Twitter, začali sa diať obrovské zmeny. Mnohé jeho rozhodnutia rozvírili rozsiahle diskusie o tom, či sa platforma uberá správnym smerom.

To však ľudia ešte netušili, že Twitter v podobe, v akej ho poznajú dnes, možno čoskoro úplne skončí. Aby sme to konkretizovali, Elon Musk plánuje zmenu, ktorá sa bude týkať loga a možno aj názvu sociálnej siete.

V priebehu niekoľkých hodín by sa mal ikonický modrý vtáčik zmeniť na písmeno „X“, ktoré pre Elona Muska veľa znamená. Používa ho pri svojich technologický spoločnostiach (Space X) ale aj produktoch (Tesla Model X) a aby toho nebolo málo, Elon pred pár týždňami oficiálne založil aj firmu na vývoj umelej inteligencie, ktorá sa volá xAI.

To, čo už zrejme neviete je fakt, že Elon Musk v roku 2017 kúpil lukratívnu doménu x.com od spoločnosti PayPal, ktorú sa teraz rozhodol využiť. Akonáhle na ňu vo svojom internetovom prehliadači prejdete, budete presmerovaní na sociálnu sieť Twitter. Vyskúšať si to môže každý z vás kliknutím na x.com.

Reklama
Reklama

Z toho sa dá vyvodiť, že Elon chce skutočne „zabiť“ Twitter a nahradiť ho novou sociálnou sieťou X, ktorá by mohla mať rozšírené možnosti. O tom či sa to stane, a ako to bude celé prebiehať sa dozvieme možno už v priebehu niekoľkých hodín. Dajte nám vedieť do komentára, čo si myslíte o tejto zmene vy.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Elon Musk navštívil centrálu Apple. S Timom Cookom rozoberal budúcnosť Twitteru v App Store
Môže ťa zaujímať
- Reklama -