Pred pár rokmi dostal padáka z automobilovej show Top Gear a teraz sa situácia zopakovala aj pri pomyselnom nástupcovi s názvom The Grand Tour. Jeremy Clarkson sa vytratí zo všetkých televíznych relácií na službe Amazon Prime Video kvôli svojim nedávnym nenávistným vyjadreniam voči Meghan Markle, ktoré sa objavili v denníku The Sun. S touto informáciou prišiel portál Variety.

Pokiaľ ste spomínané vyjadrenie náhodou nepostrehli, v súvislosti so situáciou v britskej kráľovskej rodine Clarkson zverejnil komentár, v ktorom napísal, že si praje vidieť Meghan Marklovú, „ako sa promenáduje nahá po Británii, zatiaľ čo na ňu ľudia z davu hádžu hrudky exkrementov“. Moderátor tým veľmi nevhodne narážal na známu scénu z legendárneho seriálu Game of Thrones. 

Po takomto niečom zostala streamovacia platforma Amazon Prime Video znepokojená, hoci sa ku situácii zatiaľ oficiálne nevyjadrila. A aj keď sa Jeremy Clarkson na svojom Instagrame ospravedlnil a sypal si popol na hlavu, evidentne mu to nepomôže.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jeremy Clarkson (@jeremyclarkson1)

 

Podľa zdrojov Variety s ním totiž bola medzičasom rozviazaná zmluva a nad rámec už objednaných sezón seriálov The Grand Tour a Clarkson Farm nebude Amazon Prime Video s moderátorom nijak pokračovať. Clarkson svojim vyjadrením prekročil všetky medze.

„Zvyčajne si to, čo som napísal, pred odoslaním niekomu inému prečítam, ale v ten osudný deň som bol doma sám a ponáhľal som sa.“ Napísal Clarkson na sociálnej sieti. „Keď som skončil, stlačil som tlačidlo odoslať. A potom, keď sa stĺpec objavil na druhý deň, mína vybuchla“.

Dočkáme sa slovenskej epizódy The Grand Tour? 

Jeremy Clarkson a Richard Hammond v žilinskom podniku Trezor - svetapple.sk
Jeremy Clarkson a Richard Hammond v žilinskom podniku Trezor – svetapple.sk

Určite vás v tejto chvíli zaujíma, či bude vôbec odvysielaný jeden z budúcich dielov obľúbenej motoristickej show The Grand Tour, v ktorej okrem Jeremyho Clarksona vystupuje aj Richard Hammond či James May.

Trojica moderátorov ešte v júni minulého roka navštívila Slovensko, pričom portál SvetApple o tom informoval ako prvý, keď zverejnil fotografie z natáčania zo žilinskej reštaurácie Trezor.

Počas výroby navštívili moderátori viaceré lokality, ako už spomínanú Žilinu, Piešťany či Bratislavu.

Rovnako tak testovali aj slovenské lietajúce auto, z čoho sme na našom webe zverejnili videá. Bola by teda obrovská škoda, keby sa tento diel nikdy neodvysielal.

Jeremy Clarkson a Richard Hammond navštívili Žilinu na týchto vozidlách - svetapple.sk
Jeremy Clarkson a Richard Hammond navštívili Žilinu na týchto vozidlách – svetapple.sk

Podľa portálu Variety sa ale ničoho podobného nemusíme obávať. Pravda je totiž taká, že do Amazon Prime Video majú prísť ešte štyri špeciálne epizódy The Grand Tour, pričom tá finálna sa na obrazovkách objaví až koncom roka 2024, prípadne začiatkom roka 2025. Jeremy Clarkson skončí až po ich odvysielaní.

Prečítajte si tiež  Apple vyhodilo agresívneho vyjednávača. Drzo odpovedal Danielovi Macovi na to, čím sa živí. Ten to natočil na TikTok

Dajte nám vedieť do komentára, čo si o tom myslíte vy. Bolo podľa vás vyjadrenie Clarksona cez čiaru alebo si zaň nezaslúžil výpoveď? Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -