Ak radi sledujete televízne vysielanie, mali by ste vedieť, že jeden z najväčších slovenských operátorov rozšíril svoju ponuku kanálov o úplne novú TV stanicu. Konkrétne ide o spoločnosť UPC, ktorá divákom po novom ponúka kanál TV Doktor. O jeho príchode na slovenský trh, sme poprvýkrát informovali ešte v apríli v samostatnom článku.

Aj keď bude pre väčšinu divákov TV Doktor úplnou novinkou, táto stanica je v skutočnosti už niekoľko týždňov dostupná u košického operátora Antik. Vysielať ju ale začína aj UPC, pričom tešiť sa môžete na množstvo zaujímavých relácií, ako napríklad: Ako na to, Cesty pomoci, Curriculum Vitae, Diagnóza, Doktor online, Dr. Labka a veľa ďalších.

Dobrou správou je, že TV Doktor má aj vlastnú internetovú stránku, na ktorej sa dočítate všetky novinky, ako aj informácie o vysielaných programoch.

Pokiaľ chcete sledovať TV Doktor, musíte využívať u UPC jeden z balíčkov Klasik, Komfort, alebo Komplet. Rovnako ju môžete sledovať aj cez internet, pričom tu je dostupná v balíkoch Smart, Happy a Super.

Samotná televízna stanica sa nachádza v ponuke káblovej televízie, ako aj v oficiálnej mobilnej aplikácii UPC TV. Pokiaľ si ju chcete pozrieť, nájdete ju na programovej pozícii 72, respektíve frekvencii 562 Mhz.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy S21 Ultra vs iPhone 12 Pro Max v teste rýchlosti. Ktorý vyhral?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -