Bolo by asi prekvapivé, keby druhú sériu nedostal. Seriálový megahit, ktorý aktuálne ničí rekordy platformy HBO Max The Last of Us dostane pokračovanie. Potvrdil to jeho spoluautor Neil Druckmann. Téme sa venoval portál Pocket-lint.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

A aj keď je to skvelá novinka a druhá sezóna je oficiálne potvrdená, v súčasnosti žiaľ musíme skonštatovať, že sa jej dočkáme až vo vzdialenej budúcnosti. Neil Druckmann sa pri vyhlasovaní pokračovania poďakoval hercom, štábu a hlavne divákom, ktorí stáli za extrémne úspešným štartom The Last of Us.

„Som pokorný, poctený a úprimne ohromený, že tak veľa ľudí sa naladilo a spojilo s naším prerozprávaním cesty Joela a Ellie,“ uviedol vo svojom vyhlásení.

To, kedy uvidíme ďalšiu sezónu The Last of Us však Druckmann zatiaľ nekonkretizoval. Na oficiálne vyjadrenia si teda ešte budeme musieť počkať.

O čom je seriál The Last of Us? 

Celý príbeh je založený na populárnej hre pre PlayStation, pričom jeho dej sa odohráva 20 rokov po zničení modernej civilizácie. V hlavnej úlohe hrá postava Joel – ostrieľaný preživší, ktorý je najatý na to, aby prepašoval iba 14-ročné dievča Ellie z karanténnej zóny.

A hoci sa to na začiatku zdá ako jednoduchá úloha, neskôr sa situácia zmení a dvojica sa vydáva na brutálne náročnú cestu

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  HBO MAX prichádza na Slovensko. Poznáme cenu aj dátum spustenia. Predplatiteľov HBO GO čaká zľava!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -