Na Slovensku v poslednom období mizne jedna televízna stanica za druhou. V uplynulých mesiacoch sme prišli o Trojku od RTVS a od nového roka prestala vysielať aj česká ČT3. Ako sa však zdá, stále to nebolo všetko. Téme sa venoval portál SatelitnaTV.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

- Reklama -

Podľa jeho informácií totiž od konca roka 2022 prestala vysielať aj slovenská televízia Chuck TV, ktorá divákom ponúkala predovšetkým e-športy a relácie zamerané na nové technológie. Pokiaľ sa dnes dostanete na programovú pozíciu Chuck TV, uvidíte iba informáciu o ukončení vysielania spolu s logom televízie.

Chuck TV pritom nefungovala príliš dlho. Svoje vysielanie započala 7. mája 2021 o 19:00, no testovacie vysielanie prebiehalo od apríla. Postupne sa Chuck TV dostala do ponúk slovenských aj českých televíznych operátorov. Evidentne však o ňu nebol dostatočný záujem.

Samotné vysielanie bolo dostupné v HD a 4K kvalite a pokiaľ ste mali záujem, Chuck TV ste si mohli pustiť aj online prostredníctvom internetového streamovania. Dajte nám vedieť do komentára, či vám bude táto stanica chýbať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -