Tak ako býva zvykom, našich čitateľov pravidelne informujeme o rôznych odstávkach služieb, s ktorými sa môžu stretávať či už o telekomunikačných operátorov, alebo v bankách. Len minulý týždeň sme zverejnili oznam, v ktorom sme napísali, že Tatra Banka odstaví svoje služby v rámci údržby interných systémov.

Finančná inštitúcia ale teraz zverejnila ďalší príspevok, v ktorom svojich zákazníkov informuje o ďalšej odstávke. Tá pôvodná sa odohrala 20.05.2023 v nočných hodinách medzi 23:00 až 04:00.

Ku novej odstávke dôjde o niekoľko hodín, konkrétne zajtra 20.05.2023 medzi 20:00 až 02:30 hodinou ráno. Vo večerných hodinách to teda môže zasiahnuť kohokoľvek z vás. Banka vo svojej správe uvádza, že dôvodom je pravidelná úprava informačných systémov. Čo to ale presne znamená bližšie nekonkretizovala.

Každopádne, zákazníci môžu v uvedenom čase zaznamenať krátkodobé výpadky vybraných služieb elektronického bankovníctva, medzi ktoré patrí Internet bankingTB a mobilná aplikácia Tatra banka.

Banka sa za spôsobené problémy a komplikácie vo svojej správe ospravedlňuje.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Slováci si musia dávať pozor na podvod s Apple Pay. Náš čitateľ skoro naletel a prišiel o peniaze
Môže ťa zaujímať
- Reklama -