Tak ako býva zvykom, našich čitateľov pravidelne informujeme o rôznych odstávkach služieb, s ktorými sa môžu stretávať či už o telekomunikačných operátorov, alebo v bankách. Len minulý týždeň sme zverejnili oznam, v ktorom sme napísali, že Tatra Banka odstaví svoje služby v rámci údržby interných systémov.

Finančná inštitúcia ale teraz zverejnila ďalší príspevok, v ktorom svojich zákazníkov informuje o ďalšej odstávke. Tá pôvodná sa odohrala 20.05.2023 v nočných hodinách medzi 23:00 až 04:00.

Ku novej odstávke dôjde o niekoľko hodín, konkrétne zajtra 20.05.2023 medzi 20:00 až 02:30 hodinou ráno. Vo večerných hodinách to teda môže zasiahnuť kohokoľvek z vás. Banka vo svojej správe uvádza, že dôvodom je pravidelná úprava informačných systémov. Čo to ale presne znamená bližšie nekonkretizovala.

Každopádne, zákazníci môžu v uvedenom čase zaznamenať krátkodobé výpadky vybraných služieb elektronického bankovníctva, medzi ktoré patrí Internet bankingTB a mobilná aplikácia Tatra banka.

Banka sa za spôsobené problémy a komplikácie vo svojej správe ospravedlňuje.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Bankové lúpeže budú minulosťou. Za všetko môžu moderné technológie. Slovensko musí ísť v šľapajách Dánska
Môže ťa zaujímať
- Reklama -