Dnešný svet, ktorý je plný moderných technológií je tak prešpekulovaný, že nás v ňom už iba máločo prekvapí. Teraz ale tento deň nastal, nakoľko spoločnosť Apple začala predávať vo svojom internetovom obchode inteligentnú fľašu na vodu. Čítate správne. Toto zariadenie vyrába konkrétne spoločnosť HidrateSpark a aj keď sa to môže zdať na prvý pohľad ako nezmysel, v skutočnosti ide o pomerne zaujímavý nápad.

Fľaša, ktorej spodná časť je podsvietená farebnými LED diódami sa totižto dokáže zosynchronizovať s vašim iPhonom a takisto s aplikáciou Apple Health. Následne počas celého dňa sleduje váš príjem vody a všetky údaje zapisuje do systému. Vy na základe toho môžete mať presný prehľad o stave svojej hydratácie, ktorú by ste nemali podceňovať.

Nie je to lacný špás

HidrateSpark,

V online obchodoch od spoločnosti Apple sú k dispozícii konkrétne dva druhy inteligentnej fľaše, pričom tá drahšia s označením HidrateSpark PRO STEEL stojí 80 dolárov a lacnejšia HidrateSpark PRO Smart Water Bottle 60 dolárov.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Odlišnosti sa nachádzajú vo veľkosti fľaše ako aj v jej prevedeniach (jedno je kovové a druhé plastové). Výrobca si však v oboch prípadoch dal záležať na tom, aby nemal materiál problémy s napáchnutím a takisto použil špeciálny ľahko odnímateľný nabíjací puk, ktorý v sebe skrýva viacero senzorov.

Vyššie spomínané farebné LED diódy na tomto zariadení nie sú použité náhodou a počas celého dňa vám budú pravidelne pripomínať, aby ste sa napili. Pokiaľ si to stále neviete predstaviť, ako vhodná demonštrácia vám poslúži video pod týmto odstavcom.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -