Pokiaľ hľadáte kvalitné bezdrôtové slúchadlá s prémiovým zvukom a dokonalým ANC režimom, dnes vám dáme jeden tip, ktorý vyrába spoločnosť Bose. Jej QuietComfort Earbuds II sú priamym konkurentom pre AirPods Pro 2. generácie a vďaka zľave ich viete kúpiť za perfektnú cenu.

Aby sme vám Bose QuietComfort Earbuds II v krátkosti predstavili, tieto bezdrôtové slúchadlá majú pre vás pripravené snáď všetko, na čo si len spomeniete. Výrobca hovorí o najlepšom aktívnom potláčaní okolitých zvukov na trhu, pričom zariadeniu v tom pomáha až 8 vstavaných mikrofónov. Rovnako sa môžete tešiť na dokonalo čistý zvuk so silnými basmi a perfektnými výškami. Starajú sa o to 9,3 mm meniče!

Cena Bose QuietComfort Earbuds II je štandardne dosť vysoká a štartuje až na úrovni 299 €. Ide teda o zariadenie pre tých najnáročnejších poslucháčov. Dobrou správou ale je, že po kliknutí na tento odkaz slúchadlá získate už od cca 250 €. Krásne na nich teda ušetríte a tešiť sa môžete na jeden z najlepších produktov v tejto kategórii, aký je momentálne k dispozícii.

Dokonca sa hovorí, že Bose QuietComfort Earbuds II hrajú lepšie, ako ich hlavný konkurent AirPods Pro 2 od spoločnosti Apple. Tieto slúchadlá sa v oficiálnom predaji ponúkajú za rovnakých 299 €, no po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať už od 230 €. Medzi oboma produktami je teda cca 20 € a používateľ sa musí rozhodnúť, či uprednostní dokonalý zvuk, alebo špičkovú kompatibilitu s Apple zariadeniami.

Bose QuietComfort Earbuds II majú všetko, na čo si len spomeniete 

Bose QuietComfort Earbuds II
Zdroj: MinistryTech

My ešte doplníme, že Bose QuietComfort Earbuds II ponúkajú aj Bluetooth 5.3, špeciálne a jednoduché dotykové ovládanie „Simple Touch“ a v neposlednom rade sú chránené voči kontaktu s vodou vďaka norme IPX4.

Ak vás zaujíma výdrž batérie, samotné slúchadlá môžete používať až 6 hodín na jedno nabitie, pričom nabíjací box vám dá k dispozícii ďalších 18 hodín. Dokopy je to teda 24 hodín rovnako, ako pri AirPods Pro 2.

Bose QuietComfort Earbuds II
Zdroj: YouTube / Mike O’Brien

Nakoniec ešte nesmieme zabudnúť na podporu mobilnej aplikácie Bose Music, ktorá je dostupná pre iOS aj Android zariadenia. Tak čo vyskúšate ich? Ak sa chcete dočítať viac o Bose QuietComfort Earbuds II, prečítajte si náš podrobnejší článok.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -