Jeden z najbohatších ľudí sveta a zároveň veľmi ostro sledovaný podnikateľ Elon Musk neodolal príležitosti zosmiešniť spoločnosť Meta počas včerajšieho výpadku, pri ktorom boli používatelia Facebooku a Instagramu na celom svete nečakane odhlásení zo svojich účtov. Musk, ktorý pred necelými dvoma rokmi kúpil spoločnosť X (predtým Twitter), využil túto situáciu, aby vyzdvihol spoľahlivosť svojej platformy.

Vo svojom príspevku na X uviedol stručný, no zároveň vtipný komentár: „Ak čítate tento príspevok, je to preto, že naše servery fungujú,„. Musk sa týmto spôsobom snažil poukázal na funkčný stav sociálnej siete X v čase, kedy sa Meta snažila vyriešiť svoje globálne problémy.

Andy Stone, riaditeľ komunikácie spoločnosti Meta, problém priznal priamo na sociálnej sieti X a uviedol: „Sme si vedomí, že ľudia majú problémy s prístupom k našim službám. Teraz na tom pracujeme.“ Musk na Stoneovo vyhlásenie pohotovo reagoval vtipným meme obrázkom, v ktorom ešte viac zdôraznil stabilitu svojej platformy.

Včerajší výpadok služieb spoločnosti Meta viedol k tomu, že ľudia sa v priebehu krátkeho času presunuli práve na X, kde ventilovali svoju frustráciu a hľadali útechu v poslednej existujúcej veľkej sociálnej sieti.

Vďaka tomu sa na X objavilo v krátkom čase ohromné množstvo príspevkov, ako aj rôznych meme obrázkov, ktoré v priebehu času zaplavili internet.

Niektoré z nich si môžete pozrieť pod týmto odstavcom: 

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Tesla Roadster dostane vylepšený dizajn. S balíkom SpaceX zrýchli z 0-100 km/h za 1,1 sekundy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -