Spoločnosť Apple mala perfektnú príležitosť na vytvorenie vynikajúceho príslušenstva, ktorej sa však nechopila správne. MagSafe Battery Pack by sme mohli označiť za príliš drahý prepadák a všetky používateľom odporúčame skôr alternatívy od iných výrobcov, ktoré ponúkajú viac za menej peňazí.

Prečítajte si tiež  Komentár: Je MagSafe Battery Pack od Apple zbytočný produkt?

Jedným z nich je napríklad aj spoločnosť ESR, ktorá vydala svoju prvú powerbanku s podporou MagSafe konektora. Jej výkon na úrovni 7,5 W síce neoslní, no takisto nesklame, nakoľko sa vyrovná klasickej rýchlosti, ktorú Apple podporuje pri iPhone v spolupráci s Qi nabíjačkami.

ESR použilo pri návrhu svojej Power Banky efektívne dizajnové riešenia, vďaka čomu sa do vnútra zmestila batéria s kapacitou 10 000 mAh. Z toho by ste nabili iPhone 13 Pro Max minimálne 2x a ešte by vám zostalo dosť energie na polovičné nabitie iPhonu 13 mini.

Cena, ktorá znie veľmi zaujímavo 

Nabíjačka tiež obsahuje vstavaný USB-C port, pomocou ktorého môže dopĺňať energiu aj pri inom než MagSafe príslušenstve – a toto dokáže aj vo chvíli, keď práve cez MagSafe nabíja iPhone. Ide skrátka o pomerne univerzálne zariadenie za rozumné peniaze.

Tým sa pochopiteľne dostávame ku cene, ktorú už výrobca na svojich internetových stránkach zverejnil. MagSafe powerbanka od ESR bude stáť len 37,99 $, čo je v prepočte necelých 34,00 €. Pochopiteľne sa európska cena môže líšiť, no aj keby tu napokon zariadenie stále 50 €, stále si myslíme, že by stálo za zváženie.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

Veď vezmite si, že Apple predáva svoju alternatívu za 109,00 € a jej kapacita je smiešnych 1460 mAh. A to sa s ponukou od ESR nedá ani porovnávať…

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.