Internetová stránka downdetector.sk hlási obrovský výpadok služieb od spoločnosti Google, ktorý mal započať cca od 18:00 hodiny. V skutočnosti sa s ním ale v našej redakcii stretávame prakticky od skorých ranných hodín.

Pokiaľ niečo vyhľadávate na internete, prípadne potrebujete otvoriť niektoré stránky, veľakrát sa stretnete s hláškou, ktorá vás informuje o tom, že nie ste pripojení k internetu.

Pôvodne sme si mysleli, že za všetkým stoji naša redakčná Wi-Fi a neskôr chyba operátora, nakoľko nám internet nefungoval ani cez 4G. Ak si ale otvoríte aplikácie ako Facebook, či do vyhľadávacieho poľa zadáte adresu svetapple.sk, všetko beží bez väčších komplikácii. Chyba je teda na strane vyhľadávacieho nástroja.

76% používateľov cez downdetector uvádza, že sa im v rámci Googlu nedarí vyhľadávať žiaden obsah. 24% ľudí potom hlási problémy s prihlasovaním sa do služieb.

Mapa internetovej aplikácie uvádza, že najviac postihnutou oblasťou je Bratislava. My sa ale nachádzame v Žiline a tak predpokladáme, že výpadkom trpí celé Slovensko.

Napíšte nám do komentára, ako je to uvás!

Článok aktualizujeme

Prečítajte si tiež  iPhone 14 / 14 Pro a ich finálne farby. Takto by mala vyzerať celá ponuka
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.