Keď HBO Max vydalo prvý diel seriálu The Last of Us, prirodzene sme očakávali, že to bude stáť za to. To, aký ohromný úspech ale seriálová adaptácia hry napokon zažila prekvapilo pravdepodobne aj samotných tvorcov. Dnes už máme za sebou päť častí, pričom tá posledná vyšla v trochu netradičnom čase, v sobotu večer – informovali sme vás o tom tu.

Aj tento článok vznikol vďaka e-shopu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné kryty pre váš iPhone ale aj iné Apple produkty. Vybavenie objednávky je veľmi rýchle a platiť môžete samozrejme aj cez Apple Pay (reklama)

Ďalší diel, tentokrát ten šiesty, HBO Max zverejní v pôvodnom harmonograme a teda takto za týždeň v pondelok. Aby zostali diváci dostatočne navnadení, streamovacia služba teraz vydala krátky 50 sekundový trailer, ktorý je k dispozícii na platforme YouTube.

Uvidíte v ňom príchod dvojice hlavných protagonistov do mesta, v ktorom sa stretne Joel so svojim bratom Tommym. Samozrejmosťou je aj množstvo akcie, ktorá ku seriálu The Last of Us už tak nejak patrí. Tak čo, tešíte sa?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Video: Pozrite si trailer k tretej sérii obľúbeného seriálu Ted Lasso, ktorá dorazí už onedlho
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.