Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že HBO Max sprístupní piaty diel fenomenálneho seriálu The Last of Us skôr, ako je zvykom. Za normálnych okolností sa na premiéru novej časti tešia diváci vždy v nedeľu (USA), respektíve v pondelok (Slovensko). Teraz je však piaty diel online s predstihom dvoch dní a aj v našej krajine si ho môžete pozrieť už teraz – v sobotu.

Dôvodom tejto úpravy harmonogramu je zajtrajší 12. február 2023, počas ktorého sa bude konať v USA extrémne sledovaný finálový zápas Super Bowlu. Pokiaľ by vyšiel piaty diel The Last Of Us v nedeľu, je veľmi pravdepodobné, že by utrpel na sledovanosti. Aj preto sa HBO Max rozhodlo vykonať netradičnú výnimku, s ktorou potešilo väčšinu fanúšikov.

Aj tento článok vznikol vďaka e-shopu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné kryty pre váš iPhone ale aj iné Apple produkty. Vybavenie objednávky je veľmi rýchle a platiť môžete samozrejme aj cez Apple Pay (reklama)

Najnovší piaty diel má 59 minút a nesie názov „Endure and Survive„. Šieste pokračovanie seriálu The Last of Us by malo prísť v klasickom čase a teda 20. februára 2023. Kým teraz si novú epizódu pozrieme skôr, na tú ďalšiu si naopak počkáme.

O čom je The Last of Us? 

Pokiaľ ste ešte The Last of Us nevideli, celý príbeh je založený na populárnej hre pre PlayStation, pričom jeho dej sa odohráva 20 rokov po zničení modernej civilizácie. V hlavnej úlohe hrá postava Joel – ostrieľaný preživší, ktorý je najatý na to, aby prepašoval 14-ročné dievča Ellie z karanténnej zóny.

A hoci sa to na začiatku zdá ako jednoduchá úloha, neskôr sa situácia zmení a dvojica sa vydáva na brutálne náročnú cestu:

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Slovenský operátor rozširuje svoju 5G sieť. Teraz ju chytíte aj na východe krajiny
Môže ťa zaujímať
- Reklama -