Nie je to tak dávno, čo sme zverejnili príspevok o Metaverse Marka Zuckerberga, ktorý ukazoval novú hru s názvom Horizon vo veľmi biednej grafickej podobe. Akonáhle pridal zakladateľ sociálnej siete Facebook screenshot na svoju nástenku, okamžite si zlízol obrovskú vlnu kritiky zo strany fanúšikov a médií. Netrvalo ale dlho, kým sa jeden z najvplyvnejších ľudí na svete rozhodol všetko napraviť.

Zuckerberg si samozrejme všimol prílišnú pozornosť o jeho snímku obrazovky z AR hry Horizon, ktorá objektívne pôsobila, akoby pochádzala niekedy z roku 2005. Preto sa v záujme zachovania dobrej reputácie rozhodol zverejniť ďalší príspevok, ktorý všetko vysvetľuje. Taktiež doložil obrázky z predmetného herného titulu, ktoré konečne pôsobia moderným a vydareným dojmom.

Meta chystá grafické aktualizácie pre hru Horizon

Hra horizon od spoločnosti Meta, ktorú Mark Zuckerberg pripravuje pre svoj Metaverse
Zdroj: Facebook / Mark Zuckerberg

Mark vo svojom statuse zdôraznil, že už čoskoro prídu veľké aktualizácie grafiky pre Horizon, ktoré sa budú týkať používateľského sveta a rovnako aj avatarov. Generálny riaditeľ spoločnosti Meta sľúbil, že sa o ne spolu s nami podelí na nadchádzajúcej udalosti Connect.

Prečítajte si tiež  iMessage na Androide? Apple naznačuje, že áno. Dôvodom je zrejme Európska Únia

Pôvodný screenshot, ktorý bol na Facebooku zverejnený ešte v polovici augusta bol podľa Zuckerberga urobený narýchlo, z dôvodu oslavy spustenia novej hry. Jej grafika však dokáže oveľa viac, pričom sa podľa tvorcov neustále zlepšuje.

No a pokiaľ si pozriete priložené snímky obrazovky, so slovami vizionára sa nedá nesúhlasiť. Horizon konečne pôsobí ako z roku 2022 a už teraz sa tešíme, keď si ho budeme môcť vyskúšať na AR Headsete. Dajte nám vedieť do komentára, či by vám takáto podoba hry stačila. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here