Pokiaľ máte radi kvalitné sci-fi filmy, máme pre vás vynikajúcu správu. Streamovacia služba Netflix totiž pred pár dňami zaradila do svojej ponuky snímok od režiséra Roberta Hloza, ktorý sa dostal do kín len koncom minulého roka a zožal obrovský úspech.

Film sa odohráva v budúcnosti, konkrétne v roku 2041 a pokiaľ si pozriete trailer, určite vás uchváti úroveň spracovania a tiež pokročilých počítačových efektov. Dej filmu sa točí okolo toho, že každý človek má ústavné právo na prežitie jedného života. Zároveň však platí, že vďaka moderným technológiám bude môcť ožiť v prípade, že zomrie inou ako prirodzenou smrťou.

Celé to má, ale jednu zásadnú podmienku, a tou je pravidelné vytváranie digitálnej zálohy osobnosti. Tá nesie rovnako, ako celý film názov „Bod obnovy“. No a práve okolo toho sa točí celý napínavý príbeh.

Vo filme Bod Obnovy sa ukážu známe herecké tváre, ako Andrea Mohylová, Matěj Hádek, Václav Neužil mladší či Jan Vlasák. Rovnako tak môžeme napísať, že aj keď ide o českú produkciu, na filme spolupracovali aj Slováci a Poliaci.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

A pokiaľ vás zaujíma celkové hodnotenie filmu na známom portáli ČSFD, tak je to aktuálne veľmi slušných 71 %. Ak si teda chcete dnes večer niečo dobre pozrieť, veríme, že týmto filmom neurobíte krok vedľa.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: WhatsApp zavádza užitočnú funkciu. Slováci ju budú milovať
Môže ťa zaujímať
- Reklama -