Aj napriek tomu, že sa zameriavame predovšetkým na spoločnosť Apple, cudzí nám nie je ani herný priemysel. Práve dnes má mať navyše svoj veľkolepý sviatok. Sony predstaví hernú konzolu PlayStation 5 o 22:00 nášho času. Vy celý event môžete sledovať naživo spolu s nami, v rámci oficiálneho live streamu.

Sony PlayStation 5

Pokiaľ ste videli nedávno zverejnené zábery Unreal Enginu 5 (vytvorené na prototype PS5), určite nám dáte za pravdu, že sa herný priemysel presúva do úplne inej sféry zážitkov. Čoskoro budeme mať problém rozlíšiť virtuálnu realitu od skutočnosti.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Nová herná konzola od Sony tomu čiastočne pomôže. Do dnešného dňa stále nepoznáme jej dizajn, no spoločnosť ukázala aspoň ovládač. Zvyšku sa teda dočkáme až dnes, o 22:00 nášho času.

V rámci premiéry neuvidíme iba PlayStation 5 ale samozrejme aj praktické ukážky nových hier, ktoré sú preň pripravené. Inými slovami nám event ukáže oveľa viac, ako len hernú konzolu. Pokiaľ to chcete sledovať naživo, pripravili sme si pre vás dva odkazy nižšie. Jeden je v anglickom jazyku a druhý ponúkne aj český komentár. Nenechajte si túto významnú udalosť ujsť.

Naživo: Sledujte premiéru PlayStation 5 dnes o 22:00 cez live stream.

Prečítajte si tiež  Špičkovú kameru Xiaomi Imilab EC5 kúpite za super cenu. Otáča sa o 350-stupňov a obraz nahráva do 2K
Môže ťa zaujímať
- Reklama -