Najväčšia streamovacia služba na svete musí robiť rozhodnutia, ktoré nie sú verejnosťou prijímané práve najlepšie. Netflix, ktorý sa začiatkom roka začal topiť v problémoch medzičasom spustil nové lacnejšie predplatné s reklamami a zároveň sa začal pripravovať na zmenu, po ktorej už nebude možné bezplatne zdieľať údaje od jedného účtu mimo domácnosti. Stále to však nie je všetko.

Ako už býva zvykom, Netflix z času na čas zareže nejaký ten seriál, ktorý si ľudia zamilovali a ktorý si doslova pýtal pokračovanie. Jedným z nich je aj záhadný snímok 1899, ktorý na platformu dorazil koncom minulého roka a obľúbilo si ho obrovské množstvo Slovákov. A hoci sme sa tešili na druhú sériu, nikdy sa jej nedočkáme.

- Reklama -

(Reklama) Ak hľadáte kvalitné kryty pre iPhone 14 / iPhone 14 Plus iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max kúpite na Loopi.sk. Tovar je expedovaný do 24 hodín a zaplatiť zaň môžete rýchlo a pohodlne cez Apple Pay.

Záhadná plavba imigrantov na lodi, ktorá prináša mnohé tajomstva si získala srdcia ľudí z celého sveta a nazbierala perfektné hodnotenia. A hoci sa už chystala druhá či dokonca tretia séria podobne, ako v prípade seriálu Dark, autori na svojom Instagrame oficiálne potvrdili, že 1899 nebude obnovený. Je to obrovská škoda.

1899 končí prvou sériou. Je to obrovská škoda no môžu za to peniaze

Autori síce konkrétny dôvod neuviedli, no spomenuli, že veci niekedy nejdú tak, ako by človek chcel. A hoci by veľmi radi pokračovali, 1899 skončí svojou prvou sériou.

Ukončenie seriálu pravdepodobne spôsobilo šetrenie a veľmi prísna ekonomika platformy, ktorá ešte stále nie je z najhoršieho von. Netflix si jednoducho musí veľmi dobre rozmyslieť, do čoho bude a do čoho už nebude investovať svoje peniaze. Seriál 1899 pravdepodobne nepriniesol očakávaný výsledok, hoci bol naozaj veľkolepý.

Dajte nám vedieť do komentára, čo si o zrušení 1899 myslíte vy. Páčil sa vám jeho príbeh alebo vás vôbec nezaujal. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.