Netflix má niekoľko kvalitných seriálov, medzi ktoré diváci často radia aj psychologický thriller „You“, ktorý sa točí okolo sympatického sériového vraha Joea Goldberga. Pokiaľ ste fanúšikmi tejto série, máme pre vás dobrú aj zlú správu. Ako píše Variety, ďalšie (v poradí už piate) pokračovanie bolo oficiálne ohlásené. Na druhej strane bude ale úplne posledné.

Seriál, v ktorom hrá Penn Badgley hlavnú postavu prevezmú noví výkonní producenti Michael Foley a Justin W. Lo, ktorí nahradia Seru Gamble. Tá spolu s Gregom Berlantim viedla seriál „You“ počas všetkých štyroch sezón no v súčasnosti sa musela stiahnuť, aby sa mohla venovať novým projektom.

You dostal na Netflixe druhú šancu a stal sa z neho hit

Prvá séria You sa objavili na televíznej stanici Lifetime ešte v roku 2018. Keďže však divákov nezaujala a dosahovala katastrofálne výsledky, musela byť zrušená.

Túto príležitosť využil Netflix ešte v decembri 2018, keď ho zaradil do svojho portfólia. No a to čo sa dialo potom asi poznáte.

V priebehu krátkeho času si seriál You vybudoval silnú fanúšikovskú základňu a tá sa postarala o to, aby sa z neho stal hit. Začiatkom roka 2023 vyšla 4. séria, ktorá sa odohráva v Londýne a ako potvrdila samotná platforma, stále nebola záverečná.

Joe Goldberg sa vráti do New Yorku

POZOR SPOILER – Pokiaľ ste už videli štvrtú sériu You, určite viete, že sa Joe vráti po boku svojej novej lásky Kate do New Yorku, aby si spoločne užili majetok, ktorý jej zostal po smrti otca. Toho zabil práve Joe.

Prečítajte si tiež  Český film Banger dorazil na Netflix. Natočili ho na iPhone 12 Pro a hrá v ňom Sergei Barracuda

Dnes už bývalá výkonná producentka Seru Gamble sa podľa portálu Joe stihla vyjadriť, ako by mal celý seriál podľa nej skončiť. Pre portál IndieWire povedala:

„Mám pocit, že musíme urobiť ďalšiu sezónu. Zdá sa mi, že Joe potrebuje dostať to, čo mu patrí, a teraz sa od toho vzdialil, pretože má všetku tú moc a bohatstvo.“

Zároveň však dodala, že s týmto problémom sa budú musieť vysporiadať noví producenti, nakoľko už nie je na nej, kam bude You smerovať.

Kedy vyjde piata séria You? 

Pokiaľ sa už neviete dočkať piateho pokračovania You, určite vás v tejto chvíli zaujíma, kedy si ho pozrieme.

Portál Cosmopolitan upozornil na to, že nám to čiastočne prezradil aj samotný Netflix, ktorý v oficiálnom príspevku na sociálnej sieti Twitter uviedol, že Joe Goldberg sa vráti vo finálnych epizódach You niekedy v roku 2024. 

Prečítajte si tiež  Voyo hlási rekordy. Na Slovensku prekonáva Netflix aj HBO Max

Cosmopolitan konkretizuje, že by to podľa jeho odhadov mohlo byť pravdepodobne už v lete 2024, no ľahko sa môže stať, že sa situácia skomplikuje a výroba seriálu predĺži. V takomto prípade by mohlo prísť uvedenie novej série koncom roka 2024 alebo začiatkom 2025. Nechajme sa prekvapiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -