Nový generálny riaditeľ sociálnej siete Twitter opäť úraduje. Po tom, čo Elon Musk nastúpil do spoločnosti, okamžite začal so zásadnými zmenami v jej fungovaní a vedení.

Tie sa týkali predplatného ale aj veľkého prepúšťania zamestnancov. Zdá sa však, že Elon Musk zďaleka neskončil. Najnovšie sa totiž objavili správy o tom, že účty, ktoré nového majiteľa Twitteru parodujú, budú zablokované či dokonca úplne vymazané.

Hoci sa Musk oháňal rečami o tom, ako sa kontrola obsahuje na Twitteri po jeho príchode nezmení, zdá sa, že sa tak predsa len stalo.

Známy účet „h3h3Productions“, ktorý sledovalo viac ako 2,3 milióna používateľov bol totiž zablokovaný po tom, ako sa na krátko premenoval na „Elon Musk“.

Na profile sa následne začali objavovať vtipné obrázky a príspevky, ktoré si robili srandu zo zakladateľa spoločností SpaceX či Tesla. A hoci bolo v profile napísané, že ide len o zábavu (čo je v súlade s pravidlami Twitteru), prísny kontrolný proces autorom nič nedaroval a účet zablokoval.

Medzičasom sa na internete objavili informácie, že nešlo zďaleka o jediný takýto prípad. Uvidíme teda, či Elon Musk začne skutočne bojovať proti každému profilu, ktorý si z neho robí objektívne srandu. Nechajme sa prekvapiť.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Naživo: Sledujte ako sa Crew Dragon pripojí k ISS!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -