Petr Mára býva spájaný poväčšine s Apple produktami. Ako však sám hovorí, zaujíma sa primárne o technológie a presne o to ide aj v tomto videu. Populárny český youtuber bol pozvaný do San Francisca na akciu, kde Samsung predstavil jeden z najlepších telefónov na svete. Aké sú Petrové prvé dojmy?

Petr Mára vyskúšal nový Samsung Galaxy S20 Ultra. Čo o ňom povedal?

O tom, že to Apple bude mať v blízkej budúcnosti ťažké sme vás už informovali. Sami sme nečakali, že juhokórejský gigant nasadí latku až tak vysoko, ale stalo sa. Teraz musia v Cupertine do boja správne pripraviť iPhone 12 Pro, ktorý príde v septembri 2020. Na včerajšie predstavenie Samsungu Galaxy S20 Ultra a ostatných modelov bol pozvaný aj populárny český youtuber, Petr Mára. Ako už bolo avizované, akcia sa konala v USA, konkrétne v San Franciscu.

V prvom rade nás na videu zaujali priestory, v ktorých si mohli novinári zariadenie vyskúšať. Prevládala v nich mimoriadne pokojná atmosféra a zoznamovanie so zariadením prebiehalo trochu iným spôsobom, ako sme na to zvyknutí u Apple. Napriek tomu ale musíme povedať, že nová vlajková loď vyzerá po stránke technológii super.

Petr Mára vyskúšal nový Samsung Galaxy S20 Ultra. Čo o ňom povedal?
Petr Mára vyskúšal nový Samsung Galaxy S20 Ultra. Čo o ňom povedal?

Všimnite si najmä to, ako dokonalo funguje stonásobný digitálny zoom. Samozrejme, kvalita obrazu je v takomto prípade podstatne nižšia, ako pri desaťnásobnom optickom zoome.

Napriek tomu ale vie na vzdialenosť cca. 5 metrov odfotiť nápis na mape, ktorý nemáte šancu vidieť voľným okom. Je to fascinujúce. Musíme pochváliť Petra za veľmi objektívnu recenziu, ktorá však nie je veľmi obsiahla, keďže mal autor videa len málo času na to, aby ju natočil.

Napriek tomu telefón hneď neporovnával k iPhonu a neskúšal ani vyvodiť predčasné závery. Hoci všetci vieme, že youtuber inklinuje viacej k spoločnosti Apple. Recenzia nového Samsungu Galaxy S20 Ultra bola naozaj profesionálna a dúfame, že sa dočkáme aj neskoršieho priameho porovnania od tohto autora. A čo vy, oslovilo vás toto zariadenie alebo radšej iOS a iPhone?

Prečítajte si tiež  Petr Mára rozbalil nový iPhone 14 Pro Max a iPhone 14. Pozrite sa na jeho balenie a prvé dojmy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.