PlayStation 5 patrí medzi najlepšie a najpredávanejšie herné konzoly na svete. A hoci sa ešte pred pár mesiacmi nedala kúpiť z dôvodu obmedzených dodávok, teraz sa spoločnosti Sony podarilo celú situáciu vyriešiť. Ak si chcete kúpiť PlayStation 5, teraz ho môžete získať v zľave. Bonusom bude hra God Of War Ragnarok.

Je to pomerne paradoxné, pretože ešte koncom minulého roka sa obyčajné balenia (bez hry) predávali za 650 € – 700 €. Vysoký dopyt a nízku ponuku využívali predovšetkým špekulanti, ktorí kupovali obrovské množstvá PS5 a potom ich predávali za prestrelenú cenu. Bežní zákazníci sa ku ním nevedeli dostať.

Dnes sa ale situácia upokojila a PlayStation 5 kúpite po kliknutí na tento odkaz už od 549 €. Ide o zľavu na úrovni 30 – 50 € pre verziu s mechanikou, ku ktorej však nedostanete žiadnu hru. Našim tipom je ale výber predajcu, u ktorého dostanete ku PS5 aj hru God Of War Ragnarok ako bonus. Bežná cena celého setu je 639 €, no vy zaň iba zaplatíte 579 €, čo je v podstate štandardná cena hernej konzoly bez hry. A to sa oplatí.

PlayStation 5
Zdroj: YouTube / SpawnPoiint (úprava redakcie)

Áno, táto zľava nie je ktovieako vysoká, no aj pár desiatok ušetrených eur sa určite počíta. Špeciálne to platí v prípade, pokiaľ hovoríme o produkte, ktorý ide na dračku a predajcovia ho ani nemajú dôvod ponúkať lacnejšie. PS5 je skrátka hit a aj na Slovensku ide podľa dostupných dát o najpredávanejšiu hernú konzolu.

A ak by ste chceli posunúť svoje zážitky z hrania na úplne novú úroveň, odporúčame vám nákup celého headsetu PlayStation VR2 + Horizon Call of the Mountain, ktorý zoženiete po kliknutí na tento odkaz od 649 €. Súčasťou tohto balíka nie sú iba okuliare, ale aj dva ovládače či slúchadlá.

PlayStation VR2
Zdroj: Blog PlayStation

Rovnako dávame do pozornosti článok, v ktorom sme porovnávali klasickú verziu PS5 s mechanikou s digitálnou edíciou bez mechaniky. Obe verzie majú svoje výhody aj nevýhody, no pokiaľ by bolo na nás, určite by sme volili práve model s možnosťou prehrávania Blu-Ray diskov.

Rovnako sme si pre vás nedávno pripravili článok, v ktorom sme vám prezradili 5 dôvodov, prečo si v roku 2023 zaobstarať práve PlayStation 5. Pokiaľ sa ešte stále ešte stále neviete rozhodnúť, či ísť alebo neísť do tejto hernej konzoly, možno vám s tým trochu pomôžeme.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Prečítajte si tiež  55" Smart TV Samsung so 4K kúpite v zľave za neodolateľnú cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -