PlayStation 5 patrí medzi najlepšie a najpredávanejšie herné konzoly na svete. A hoci sa ešte pred pár mesiacmi nedala kúpiť z dôvodu obmedzených dodávok, teraz sa spoločnosti Sony podarilo celú situáciu vyriešiť. Ak si chcete kúpiť PlayStation 5, teraz ho môžete získať v zľave. Bonusom bude hra God Of War Ragnarok.

Je to pomerne paradoxné, pretože ešte koncom minulého roka sa obyčajné balenia (bez hry) predávali za 650 € – 700 €. Vysoký dopyt a nízku ponuku využívali predovšetkým špekulanti, ktorí kupovali obrovské množstvá PS5 a potom ich predávali za prestrelenú cenu. Bežní zákazníci sa ku ním nevedeli dostať.

Dnes sa ale situácia upokojila a PlayStation 5 kúpite po kliknutí na tento odkaz už od 549 €. Ide o zľavu na úrovni 30 – 50 € pre verziu s mechanikou, ku ktorej však nedostanete žiadnu hru. Našim tipom je ale výber predajcu, u ktorého dostanete ku PS5 aj hru God Of War Ragnarok ako bonus. Bežná cena celého setu je 639 €, no vy zaň iba zaplatíte 579 €, čo je v podstate štandardná cena hernej konzoly bez hry. A to sa oplatí.

PlayStation 5
Zdroj: YouTube / SpawnPoiint (úprava redakcie)

Áno, táto zľava nie je ktovieako vysoká, no aj pár desiatok ušetrených eur sa určite počíta. Špeciálne to platí v prípade, pokiaľ hovoríme o produkte, ktorý ide na dračku a predajcovia ho ani nemajú dôvod ponúkať lacnejšie. PS5 je skrátka hit a aj na Slovensku ide podľa dostupných dát o najpredávanejšiu hernú konzolu.

A ak by ste chceli posunúť svoje zážitky z hrania na úplne novú úroveň, odporúčame vám nákup celého headsetu PlayStation VR2 + Horizon Call of the Mountain, ktorý zoženiete po kliknutí na tento odkaz od 649 €. Súčasťou tohto balíka nie sú iba okuliare, ale aj dva ovládače či slúchadlá.

PlayStation VR2
Zdroj: Blog PlayStation

Rovnako dávame do pozornosti článok, v ktorom sme porovnávali klasickú verziu PS5 s mechanikou s digitálnou edíciou bez mechaniky. Obe verzie majú svoje výhody aj nevýhody, no pokiaľ by bolo na nás, určite by sme volili práve model s možnosťou prehrávania Blu-Ray diskov.

Rovnako sme si pre vás nedávno pripravili článok, v ktorom sme vám prezradili 5 dôvodov, prečo si v roku 2023 zaobstarať práve PlayStation 5. Pokiaľ sa ešte stále ešte stále neviete rozhodnúť, či ísť alebo neísť do tejto hernej konzoly, možno vám s tým trochu pomôžeme.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Prečítajte si tiež  Huawei Mate 50 Pro je najlepší fotomobil sveta a zároveň konkurent pre iPhone 14 Pro Max. Na Slovensku ho kúpite v zľave
Môže ťa zaujímať
- Reklama -