V posledných mesiacoch sa hovorí, že Tesla Cybertruck príde do predaja najskôr v roku 2023. Toto meškanie nás ale nezastavilo od rôznych únikov, ktoré najnovšie zverejnil klub majiteľov Tesiel. Na internete sa objavili fotografie a video vozidla, ktoré sa značne líši od prototypu predstaveného samotným Elonom Muskom v roku 2019.

Agresívny dizajn našťastie zostáva, no elektrický pick-up dostane v niektorých prípadoch drobné zmeny. Hovoríme napríklad o prítomnosti obrovského stierača pre čelné sklo ako aj o mohutných spätných zrkadlách.

Tie sa už dávnejšie ukázali pri inom úniku, no tentokrát si ich môžete pozrieť zblízka.

Zdroj: cybertruckownersclub.com

Nakoľko tieto dva dizajnové prvky v nedávnej minulosti spôsobili určitú vlnu nevôle zo strany potencionálnych zákazníkov, generálny riaditeľ Tesly Elon Musk prisľúbil, že sa budú dať ľahko odstrániť.

Na vozidlo sa teda dostali najmä z legislatívnych dôvodov, čo je samozrejme logické. Otázne teda zostáva, čím ich budú chcieť majitelia nahradiť.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Tesla Cybertruck má prísť bez kľučiek na otváranie dverí. Automobilka prepracovala aj kolesá

Zdroj: cybertruckownersclub.com / Electrek

Ďalšou zaujímavosťou, ktorú si môžete všimnúť na fotkách alebo videu sú chýbajúce kľučky dverí. Nie, automobilka na ne nezabudla a takisto ich zrejme neskryla na iné miesto. Elon Musk totiž dávnejšie avizoval, že Cybertruck bude vedieť rozpoznať, keď sa k nemu priblížia ľudia a podľa toho im sám otvorí dvere.

Takáto „sci-fi“ technológia však môže narobiť aj nepekné problémy. Uvidíme teda, ako to bude fungovať v praxi.

Prečítajte si tiež  Pozrite sa ako zrýchľuje Tesla Model X Plaid. Prekoná aj Bugatti Chiron!

Pri pohľade na auto nemôžeme zabudnúť na kolesá, ktoré sú po novom vybavené odnímateľnými krytmi. Hoci základné disky nevyzerajú bez krytov nijako zvláštne, až po ich pridaní pôsobí Tesla Cybertruck „svojským a futuristickým dojmom“. Veď presvedčte sa sami:

Zdroj: Electrek

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJtomsguide
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.