Pokiaľ ste fanúšikmi dnes už kultového seriálu Game of Thrones, určite ste videli minuloročný spin-off s názvom House of the Dragon (Rod draka), ktorý sa podľa fanúšikov a tiež odborníkov mimoriadne podaril. Aj to je dôvod, prečo bude príbeh pokračovať druhou sériou, ku ktorej bol práve teraz vydaný aj oficiálny trailer.

Ako informuje CNBC, dej sa bude naďalej točiť okolo rodu Targaryenov, pričom sa odohráva cca dve storočia pred udalosťami ikonického seriálu Game of Thrones. Viac ako minútová ukážka znázorňuje rôzne konflikty medzi bojujúcimi frakciami, s ktorými sme sa po prvýkrát zoznámili v prvej sérii Rodu draka. A veruže sa máme na čo tešiť…

V scénach môžete vidieť zábery zo skutočne tvrdého boja, do ktorého sú zapojené aj draky chrliace ničivý oheň.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

V pozadí je potom počuť hlas Rhaenys Targaryen (Eve Best), ktorá hovorí, že „Žiadna vojna nie je taká nenávistná k bohom, ako vojna medzi príbuznými a žiadna vojna nie je taká krvavá, ako vojna medzi drakmi„.

Kedy bude Rod draka 2 dostupný na Max?

House of the Dragon - Rod Draka
Zdroj: HBO Max (Rod Draka)

Celý príbeh seriálu Rod draka je postavený na románe Georga RR Martina s názvom Fire & Blood (Oheň a krv), ktorý stál aj za príbehom seriálu Game of Thrones (Hra o tróny). Premiéra traileru na druhú sezónu Rod draka sa odohrala počas panelu HBO CCXP23 v São Paule v Brazílii.

Na záver už treba iba pripomenúť, že druhá séria dostane osem dielov a po prvýkrát si ju budme môcť pozrieť niekedy v lete 2024. Do tej doby nás tvorcovia budú zrejme zásobovať ďalšími ukážkami a informáciami.

Samozrejme tiež platí, že pôjde o obsah, ktorý si exkluzívne pozriete na HBO, alebo streamovacej službe MAX.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple chystá nový MacBook (Pro) s 12" displejom. Drobec dostane extrémny výkon
Môže ťa zaujímať
- Reklama -