Ak si chcete pozrieť dobrý seriál na HBO Max, pravdepodobne nie je lepšia voľba ako Rod Draka (originálny názov: House of the Dragon), ktorý na tejto platforme debutoval pred niekoľkými dňami. No a keďže sa v ňom objavujú udalosť spred seriálu Hra o Tróny (originálny názov: Game of Thrones), táto novinka zaznamenala po celom svete masívny úspech. Na Slovensku a v Česku dokonca lámala rekordy.

Ako uviedla hovorkyňa služby HBO Max Pavla Brožková: Rod Draka je zďaleka najpopulárnejším štartom v histórii HBO a HBO Max. Na Slovensku a v Čechách prekonáva všetky predchádzajúce rekordy pre novo uvádzaný titul. Sledovanosť prvej časti prekonala všetky očakávania.“ 

Rod Draka stanovil rekord už za 48 hodín 

House of the Dragon - Rod Draka
Zdroj: HBO Max (Rod Draka)

Už počas prvých 48 hodín zaznamenal Rod Draka prvý úspech, keď dosiahol najviac odsledovaných hodín zo všetkých nových titulov, vrátane filmu The Batman. Ten sa na streamovacej službe objavil ešte na jar 2022.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Ak sa pozrieme na zahraničie, len v USA prilákala premiéra seriálu Rod Draka až 10 miliónov divákov ku streamovacej službe HBO Max. Platforma ešte nikdy predtým nezaznamenala podobný počet divákov pre svoj originálny seriál.

Dokopy bude mať 10 dielov 

House of the Dragon - Rod Draka
Zdroj: HBO Max (Rod Draka)

Pokiaľ ste si Rod Draka ešte nestihli pozrieť, mali by ste vedieť, že udalosti z neho sa odohrávajú 200 rokov pred udalosťami zo seriálu Hra o Tróny.

Seriál vychádza z motívov knihy spisovateľa Georgea R. Martina Oheň a krv, pričom dokopy bude mať desať dielov. Premiéry každého z nich sa dočkáme vždy v pondelok každý týždeň.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -