Rýchlo a Zbesilo 10 príde do kín už 19. mája 2023, pričom tvorcovia lákajú divákov po celom svete trojicou trailerov, ktoré odhaľujú dej, akčné scény či napínavé momenty. Vďaka ukážkam je už teraz jasné, že pokračovanie legendárnej filmovej série bude opäť nezmyselné, no zato poriadne zábavné.

Najnovší trailer nesie názov „Open Road“ a vyskytuje sa v ňom najmä Vin Diesel a Michelle Rodriguez. Trailer mapuje cestu hlavných protagonistov, ktorá započala v roku 2001 pri pouličných závodoch a pomaly sa v roku 2023 blíži ku koncu.

Tvorcovia sa, ale rozhodli všetko posunúť na úplne novú úroveň a hoci nevieme, či aj v tomto dieli uvidíme let do vesmíru, záporná postava Dante (Jason Mamoa) nechá zničiť celý Vatikán.

Povesti však nezostali nič dlžné, ani obľúbené a totálne nereálne automobilové kaskadérske kúsky, ako napríklad ten, kedy Vin Diesel vycúva z lietadla a dopadne na idúce auto niekde na diaľnici.

V Rýchlo a Zbesilo 10 sa môžeme tešiť na známe herecké tváre, pričom vo filme sa objavia Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Sung Kang a vráti sa aj Jason Statham či ďalší.

V neposlednom rade by sa mal stať súčasťou „Fast Family“ Jakob Toretto (John Cena), ktorý bol v Rýchlo a Zbesilo 9 zápornou postavou. Rovnako tu uvidíme aj Brie Larson.

O čom bude Rýchlo a zbesilo 10? 

The Fast Saga
Zdroj: YouTube / The Fast Saga (úprava redakcie)

Dominik Torreto (Vin Diesel) a celá jeho rodina čelili rôznym úlohám, pričom z obľúbenej filmovej série Rýchlo a zbesilo, ktorá bola pôvodne zameraná na pouličné automobilové závody, sa postupne stala šialená, no stále zábavná sci-fi záležitosť.

A aj keď boli nepriatelia rôzni, teraz bude celý tím čeliť tomu najhoršiemu z nich. Dej sa vracia do minulosti, konkrétne do roku 2011, kedy Dominik Torreto a celá jeho partia zničili drogového kráľa Hernana Reyesa v Rio De Janeiro.

Nikto však netušil, že Reyes mal syna Danteho (Jason Mamoa), ktorý sa celých 12 rokov pripravoval na to, aby sa mohol pomstiť. Dej Fast X (Rýchlo a zbesilo 10) sa bude odohrávať po celom svete, vrátane Vatikánu, Ríma, Brazílie, Londýna, Portugalska či dokonca Antarktídy.

Počítať môžeme s novými spojencami a taktiež starými nepriateľmi, ktorí sa postarajú o mimoriadne napínavú akciu plnú automobilových naháňačiek, výbuchov či prestreliek. Všetko by sa navyše malo stať ešte napínavejším vo chvíli, keď Dominik Torreto zistí, že cieľom Danteho pomsty je aj jeho osem ročný syn.

Prečítajte si tiež  Zabudnite na pirátsky Windows: Originál kúpite v zľave za 7 €. Podobne je na tom MS Office

Pokiaľ ste nevideli prvý a druhý trailer na Rýchlo a zbesilo 10, pozrieť si ich môžete tu:

Dajte nám vedieť do komentára, ako na vás táto novinka pôsobí. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a reakcie.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -