Pokiaľ patríte medzi 20% obyvateľov, ktorí ešte nevyplnili dotazník na webe scitanie.sk, mali by ste to čo najskôr urobiť a ak poznáte ľudí, ktorí povedzme nemajú prístup k internetu, skúste im pomôcť. Do celej akcie sa už zapojilo cca 80% obyvateľov Slovenska, pričom najúspešnejší je zatiaľ Žilinský kraj s celkovým počtom sčítaných na úrovni 86%.

Na našom webe sa už dávnejšie vyskytol článok, v ktorom sme vás informovali o niektorých detailoch ohľadom sčítania + ukázali postup ako na to. Z vlastných skúseností môžeme povedať, že dotazník vyplníte za približne 5-10 minút a pravdepodobne vás nezaskočí žiadna otázka. Všetko je postavené tak, aby ste sčítaním prešli čo najrýchlejšie a samozrejme, čo najbezpečnejšie.

- Reklama -

Žilinský kraj vedie, Košický naopak zaostáva

Pred 10 dňami, keď sme si pre vás pripravili podobný článok bolo sčítaných 70% obyvateľov, pričom dnes je to už 80% obyvateľov. Akcia však bude trvať len do 31.3.2021 a tak je jej predpokladaný koniec naplánovaný o necelé 3 dni.

Aktuálny stav krajov a ich sčítania je momentálne takýto: Bratislavský kraj 82% sčítaných, Trnavský kraj 83% sčítaných, Trenčiansky kraj 84% sčítaných, Nitriansky kraj 82% sčítaných, Banskobystrický kraj 78% sčítaných, Žilinský kraj 86% sčítaných, Prešovský kraj 77% sčítaných a Košický kraj 73% sčítaných obyvateľov.

Napíšte nám do komentára svoj odhad, koľko percent obyvateľov sa podarí do konca mesiaca elektronicky sčítať. Bude to podľa vás viac alebo menej ako 85%?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.