Seriál For All Mankind predstavuje, ako by mohol vyzerať svet, keby sa globálne vesmírne preteky nikdy neskončili a vesmírny program by zostal prioritou Spojených štátov. Fanúšikovia sci-fi sa tak môžu tešiť na nádherný vizuálny zážitok ale takisto aj sofistikovaný príbeh.

V rámci prvej série sa príbeh pohyboval okolo ruského kozmonauta, ktorý ako prvý dosiahol Mesiac. Predbehol tým Američanov.

Druhá séria sa posunula o desať rokov dopredu a začala v roku 1983, keď vrcholila studená vojna a Spojené štáty a ZSSR bojovali o zdroje dostupné na Mesiaci. Práve v tomto momente sa celá akcia mimoriadne vyhrotila a došlo k zaujímam situáciám a konfliktom, ktoré prekvapili nejedného diváka.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Tretia séria sa presúva do začiatku 90. rokov a ako môžete vidieť z upútavky na YouTube, hlavní protagonisti sa budú snažiť dosiahnuť nový cieľ, ktorým je pristátie na Marse. Ako to už býva v For All Mankind zvykom, nič nepôjde tak ľahko, ako sa zdá.

V tretej sérii sa objavia herci ako Joel Kinnaman, Shantel VanSanten, Jodi Balfour, Sonya Walger, Krys Marshall, Cynthy Wu, Casey Johnson, Coral Peña a Wrenn Schmidt. Prvá epizóda tretej série bude k dispozícii 10. júna a následne budú nové epizódy vychádzať každý piatok. Tešíte sa?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -