Je zrejmé, že v Apple pracujú na svojom prvom skladacom smartfóne. Žiaľ, nedočkáme sa ho skôr, ako v priebehu niekoľkých rokov. V Samsungu nečakajú. Na internete sa objavil pripravovaný Galaxy Z Fold 2. Pozrite sa ako bude vyzerať.

Skladací Samsung Galaxy Z Fold 2 unikol na internet

Juhokórejský gigant sa chystá svoju novinku predstaviť už 5. augusta, po boku Galaxy Note 20. Pôjde o veľkého konkurenta aj pre iPhone 12 (hoci ten nebude skladací) a tak by ste ho mali určite poznať.

Aj keď sa informácie ohľadom Samsungu Galaxy Z Flip 2 na internete rôznia, predsa len sa dnes objavil obrázok, ktorý nám ho ukazuje. Žiaľ, celý je dosť rozmazaný/nekvalitný a tak nevidíme detaily. Na vytvorenie hrubej predstavy to však stačí.

Očakáva sa, že v porovnaní s predchodcom bude mať tento model o málo väčší (AMOLED) displej s uhlopriečkou 7,6″ alebo 7,7″, tenšie rámčeky, prepracovanejšie fotoaparáty na zadnej strane a tak ďalej. Jeho súčasťou bude aj výrez pre selfie kameru. Samsung tu použije technológiu UTG, takže používateľ nebude mať pocit, akoby sa na displeji nachádzala fólia a jednoduché informácie.

Špekuluje sa tiež o tom, že sa jedna zobrazovacia jednotka vyskytne aj na vonkajšej strane. Jej uhlopriečka by mohla byť 6,7″ a pôjde o „tenký pás“ určený výhradne pre notifikácie.

Tak isto by sa mali potencionálni zákazníci pripraviť aj na novú farbu Mystique Bronze, ktorá sa medzičasom objavila aj na týchto únikoch a vyzerá naozaj luxusne.

Samsungu Galaxy Z Flip 2 bude samozrejme podporovať aj technológiu 5G pripojenia a aby toho nebolo málo, o kvalitný zvuk sa postarajú stereo reproduktory. Cenu a ani konkrétnejšie detaily zatiaľ nepoznáme. Nechajme sa teda prekvapiť počas avizovaného 5. augusta, kedy by sa malo toto zariadenie dostať do predaja!

Skladací Samsung Galaxy Z Fold 2 unikol na internet.
Skladací Samsung Galaxy Z Fold 2 unikol na internet.

zdroj

Prečítajte si tiež  Apka PromileInfo – rýchly spôsob, ako si spočítať promile
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.