Keď Elon Musk zverejní akýkoľvek zaujímavý tweet, ľudia sa idú potrhať. Už v dnešnej dobe by sme ho bez váhania mohli označiť za influencera – hoci v trochu inom slova-zmysle.

Ako sa však ukazuje, generálny riaditeľ spoločnosti Tesla, SpaceXNeuralink a ďalších zvažuje toto „povolanie“ ako full-time job.

Minimálne tak to naznačil vo svojom nedávnom príspevku na Twitteri, v ktorom uviedol v nasledovné: „Premýšľam o odchode z mojich zamestnaní a o tom, že sa stanem influencerom na plný úväzok“.

V súčasnosti pochopiteľne nie je jasné ako to presne Elon Musk myslel. Je vysoko pravdepodobné, že šlo len o elegantný vtip, ktorým chcel zmiasť svojich sledovateľov.

Pochopiteľne si nevieme predstaviť Elona Muska ako ambasádora platených reklám. Vyzeralo by to zvláštne. Taktiež netreba zabúdať, že sám je v súčasnosti najbohatším mužom na zemi a tak platenú spoluprácu s inými firmami skutočne nepotrebuje.

Elon je už unavený, no je ťažké predstaviť si, že by sa vzdal svojich snov 

Elon MuskNa strane druhej, Elon už dávnejšie spomenul, že je zo svojej súčasnej práce unavený. Je všeobecne známe, že denne nenaspí viac ako 6 hodín a zaoberá sa problémami, ktoré si bežný pracujúci človek ani nevie predstaviť.

Prečítajte si tiež  Apple Watch majú problém s batériou, ktorý môže viesť ku zraneniu osôb. Apple čelí ďalšej žalobe

Elon je však bojovník a snaží sa svoje vízie dotiahnuť do úspešného konca. Jeho najväčším snom je zrejme to, aby dostal človeka na Mars. Je naozaj ťažko predstaviteľné, že by sa tejto vízie vzdal. Nechajme sa prekvapiť.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTwitter Elon Musk
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.