Čínsky výrobca Honor uviedol do predaja nové slúchadlá Earbuds 3 Pro s integrovanou technológiou monitorovania teploty, čo je funkcia, ktorú údajne testuje aj spoločnosť Apple v niektorých prototypoch AirPods Pro. Téme sa viac venoval portál Macrumors.

Záujem trhu o zabudovanie funkcií merania teploty do slúchadiel do uší sa objavuje už nejaký čas, pretože by mohli byť užitočné na sledovanie spánku a v budúcnosti by mohli zistiť aj to, kedy má používateľ horúčku.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

Slúchadlá Honor za 199 dolárov (cca 175 €) obsahujú snímač teploty, ktorý sa kombinuje s algoritmom umelej inteligencie a podľa výrobcu dokáže vykonať meranie, ktoré má približne 80 % šancu na to, aby bola odchýlka nižšia než 0,3 Celzia. Slúchadlá sa teda snažia byť čo najpresnejšie.

Slúchadlá zatiaľ nie sú certifikované 

Honor

Používateľovi stačí trikrát ťuknúť na slúchadlo, čo spustí snímanie teploty a k dispozícii je aj funkcia nepretržitého merania. Slúchadlá Earbuds 3 Pro sú vybavené aj „upozornením na abnormálnu teplotu“, hoci marketingové materiály spoločnosti Honor zdôrazňujú, že nie sú určené na žiadne lekárske účely a ešte musia prejsť regulačnými úradmi.

Spoločnosť Honor predstavila svoje slúchadlá Earbuds 3 Pro s potlačením šumu spolu s novou radom smartfónov Magic 4 na veľtrhu MWC 2022.

Varianty „Magic 4 Pro“ sa dajú rýchlo a bezdrôtovo nabíjať výkonom až 100 W, čo umožňuje doplniť batériu v telefóne na 50 % za menej ako 15 minút. Čínska spoločnosť uviedla, že dúfa, že svoje nové produkty uvedie na trh celosvetovo, ale či sa niekedy skutočne dostanú do USA alebo do Európy je zatiaľ neznáme. Veľa bude závisieť aj od spomínaných regulačných úradov.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -