Na svete je naozaj obrovské množstvo webov, ktoré slúžia primárne na zdielanie zábavného obsahu, ktorý ľuďom dennodenne vyčarí úsmev na tvár. Práve preto sme pre vás pripravili Updater.sk, stránku plnú obsahu, ktorý bude dennodenne “updatovaný” a obohacovaný o novinky, ktoré ťa pobavia!

Maximálna jednoduchosť

Mnohé weby sa snažia priniesť svojim fanúšikom čo najväčšie množstvo rozšírení a možností, ktoré ich môžu zaujať, upútať, ale aj vyrušovať. Problém býva ale veľmi často v tom, že to weby tak trochu preháňajú a dizajn či funkcie sú príliš komplikované. Updater je iný a ponúka ti všetko v maximálne jednoduchej forme.

To, čo chceš vidieť a ešte viac

Na webe sa budú objavovať prevažne články väčšinou s priloženým videom, ktoré budú jednoduché a zábavné, takže o zábavu nebude núdza. Nájdeš tu ale aj pútavý obsah, ktorý bude o čosi hodnotnejší a okrem zábavy a zaujatia ťa aj o čosi obohatí. Budú to dlhšie články o všetkom.

Čo potrebujeme od teba

Web sme zatiaľ spustili prakticky bez akéhokoľvek Facebooku. Práve preto potrebujeme od vás, našich fanúšikov, aby ste si Updater prezreli a v prípade, že sa vám zapáči alebo sa vám zapáčila naša vízia, dali like na našu FB stránku. Ďakujeme za priazeň a taktiež ďakujeme, že čítate svetapple.sk. Aj vaša návštevnosť a odozva či už priamo na webe, alebo na sociálnych sieťach nás posúva vpred a rozširuje možnosti prinášania zaujímavého obsahu na slovenský internet 🙂

Snímka obrazovky 2015-11-04 o 21.30.15

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here