Výrobcovia smartfónov rozširujú možnosti ich využitia. Už dávno neslúžia len na telefonovanie, surfovanie po webe či fotenie. Najnovšie sa z nich pokúšajú vytvoriť akési hybridy, ktoré budú k dispozícii aj ako tablety. Samsung už má patentovaný dizajn.

Samsung pripravuje svoj prvý rolovateľný smartfón, ktorý bude predstavený pravdepodobne už v roku 2022. Jeho názov bude buď Samsung Galaxy Z Slide alebo Z Roll.O prepracované vizualizácie v tomto článku sa postarala holandská internetová stránka letsgodigital. V rámci patentovej dokumentácie odhalila, ako bude vyzerať prvý smartfón od Samsungu s rolovateľným displejom. Juhokórejský gigant túto technológiu demonštroval ešte začiatkom roka, nie je teda tajomstvom, že na nej tvrdo pracuje.

- Reklama -

Aktuálne je k dispozícii Samsung Galaxy Z Flip a Samsung Galaxy Z Fold 2 s “klasickým” skladacím displejom. Ďalším krokom ale môže byť Samsung Galaxy Z Slide Samsung Z Roll s úplne inými možnosťami využitia.

Samsung pripravuje svoj prvý rolovateľný smartfón, ktorý bude predstavený pravdepodobne už v roku 2022. Jeho názov bude buď Samsung Galaxy Z Slide alebo Z Roll.V tomto bode treba doplniť, že uvedené názvy sme si nevymysleli a vyplývajú priamo z odhalenej patentovej prihlášky. Tá okrem iného prezrádza aj prítomnosť kamery schovanej pod zobrazovacou jednotkou a taktiež možnosť odomykať telefón otlačkom prsta, ktorý bude skenovaný displejom.

Predstavenie už v roku 2022

Očakáva sa, že fanúšikovia značky sa dočkajú tohto sci-fi produktu už v priebehu roka 2022, no treba tu doplniť, že pôjde skôr o experimentálne zariadenie s vysokou cenovkou.

K bežným zákazníkom si nájde cestu iba ťažko, no môže ju vydláždiť ďalším smartfónom, pokiaľ si ľudia technológiu rolovateľného displeja obľúbia. Nechajme sa prekvapiť.

Samsung pripravuje svoj prvý rolovateľný smartfón, ktorý bude predstavený pravdepodobne už v roku 2022. Jeho názov bude buď Samsung Galaxy Z Slide alebo Z Roll.Pozrite si všetky nákresy, vizualizácie a rendery, ktoré sa nachádzajú v tomto článku a vychádzajú zo skutočných patentových prihlášok.

Následne nám skúste napísať do komentára, aký máte názor na podobný smartfón/tablet vy. Páči sa vám myšlienka, ktorú rozvíjajú v Samsungu alebo ste verní bežnému plochému displeju?

- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here