Seriál The Last of Us na platforme HBO Max zažíva v súčasnosti globálny úspech. Jeho tretí diel je k dispozícii iba krátko no medzičasom sa už stihli objaviť ohlasy, že bol zatiaľ najvydarenejší a najsilnejší. Nech už je to akokoľvek, dnes sa môžete pozrieť na to, ako sa tretia epizóda The Last od Us natáčala v krátkom zhrnutí na platforme YouTube. Odporúčame to ale urobiť až potom, ako si ju pozriete.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

- Reklama -

Dej sa posunul opäť o niečo ďalej no úplne iným spôsobom, ako by ste zrejme očakávali. Nechceme však nič prezrádzať. Seriál je adaptáciou obľúbenej rovnomennej hry pre hernú konzolu PlayStation, ktorej piatu generáciu zakúpite už od 499 €, respektíve 599 € ak máte záujem o verziu s Blue-Ray mechanikou.

Pozrite si viac o tretej epizóde a dajte nám vedieť do komentára, ako sa vám páčila. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory. bo

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -