Ešte koncom apríla sme vás informovali o tom, že veľmi úspešný slovenský film Vojna policajtov dorazí 8. mája na streamovaciu službu Netflix. To sme však nevedeli, že nás čaká ešte jedno zaujímavé prekvapenie.

Na pomerne novej platforme JOJ Play je totiž film Vojna policajtov dostupný v trochu inej podobe, ako by ste očakávali. Nepozriete si ho v jednom celku, ale rozkúskovaný bol do štyroch samostatných časti ako seriál so zaujímavým bonusovým obsahom.

V oficiálnom popise Vojny policajtov na JOJ Play sa uvádza, že nový seriál ponúka až o 49 minút nevideného footage-u naviac, ktorý ste si v kine nemohli pozrieť. Atraktívny tak môže byť aj pre tých, ktorý už Vojnu policajtov pred niekoľkými mesiacmi videli.

O čom je Vojna Policajtov? 

Akčný kriminálny triler sa odohráva v 90-tých rokoch minulého storočia a zameriava sa na východoslovenské podsvetie v Košiciach. Divákom ponúka hlboký pohľad do temných stránok vtedajšej spoločnosti.

V hlavných úlohách tohto filmu si zahrali zvučné mená, ako Alexander Bárta, Juraj Loj či Patrik „Rytmus“ Vrbovský, ktorý tu stvárňuje východoslovenského mafiánskeho bossa.

Scenár ku filmu napísal známy slovenský novinár a spisovateľ Arpád Soltész, ktorý stojí aj za knihou Sviňa, z ktorej sa taktiež stala predloha pre rovnomenný filmový hit.

Za kamerou filmu Vojna policajtov stál režisér Rudolf Biermann. Jeho predchádzajúca spolupráca na filme „Sviňa“ s Mariannou Čengel Solčanskou bola kritikmi dobre prijatá a preto sa teraz Biermann predstavuje s vlastným režijným projektom, ktorý sa stretol s veľmi dobrými ohlasmi.

Film odhaľuje kriminálne praktiky z deväťdesiatych rokov

Film Vojna policajtov popisuje neľahké časy a kriminálne podhubie deväťdesiatych rokov minulého storočia na východnom Slovensku. Ponúka akčný dej, plno zvratov a v niektorých prípadoch aj zábavné prvky, na ktorých sa dobre pobavíte.

Pokiaľ ste Vojnu policajtov nevideli v kinách, prípadne si ju chcete pozrieť ešte raz, už teraz je dostupná buď na platforme Netflix, ktorej predplatné si môžete skontrolovať tu, alebo na streamovacej službe JOJ Play.

Za tú sa platí mesačne v rámci Premium účtu 5,99 €, no k dispozícii je aj výhodnejšia jednorázová platba 59,99 € / ročne.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Operačný systém iOS 16 je úspešnejší než jeho predchodca. Za prvé tri dni si ho stiahlo obrovské množstvo používateľov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -