Spoločnosť Meta v posledných mesiacoch intenzívne pracovala na tom, aby si jej aplikácia WhatsApp udržala pozíciu najpoužívanejšieho komunikačného softvéru na svete. Ako teraz informuje WABetaInfo, vývojári začali testovať funkciu, ktorej sa vo WhatsAppe roky vyhýbali.

Len prednedávnom sme vás informovali o tom, že WhatsApp zaviedol funkciu, vďaka ktorej je prihlasovanie sa do aplikácie jednoduchšie a bezpečnejšie. Vývojári tiež pridali špeciálnu technológiu na tvorenie obrázkov za pomoci generatívnej umelej inteligencie od spoločnosti Meta. A stále to nie je úplne všetko.

Ako iste viete, pre sociálnu sieť WhatsApp bolo úplne typické, že ste mohli zavolať, alebo poslať správu iba osobám, ktoré ste mali uložené vo svojich kontaktoch. Presne preto nebolo možné kontaktovať cez WhatsApp osobu s neznámym číslom.

Po novom sa to však má zmeniť, nakoľko do aplikácie pribudlo rozhranie, ktoré prekvapí nejedného používateľa.

V novej beta verzii s číslom: 2.24.9.28 pre operačný systém Android pribudol do WhatsAppu aj klasický číselník na vytáčanie čísel, ktorý vyzerá veľmi podobne, ako ten, ktorý sa nachádza v klasickej aplikácii Telefón.

WHatsApp
Zdroj: WABetaInfo

V praxi to teda znamená, že cez WhatsApp budete môcť zavolať s internetovým pripojením prakticky komukoľvek, kto samozrejme používa túto sociálnu sieť.

Hodiť sa to môže ľuďom, ktorí už nemajú voľné minúty na telefonovanie, alebo ľuďom, ktorí často cestujú a potrebujú pravidelne komunikovať v zahraničí.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Take Two chce zrušiť módy v GTA V. Dôvodom je údajne ohrozenie ekonomiky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -