Od predstavenia a následného uvedenia prémiového členstva si Youtube preskákalo celkom zaujímavú cestu. Mimo kontroverzných reakcií si však služba vyslúžila celkom slušný počet priaznivcov, čo sa dnes odzrkadľuje na úctyhodnom čísle. YouTube Premium dosiahlo 50 miliónov predplatiteľov po celom svete.

Vzhľadom na vskutku vysoký počet predplatiteľov členstva Premium a Music sa z YouTube podľa jedného z popredných predstaviteľov spoločnosti Lyora Cohena stala najrýchlejšie rastúca hudobná služba. Samozrejme, s počtom užívateľskej základne služieb ako Spotify alebo Apple Music  sa YouTube ešte stále nemôže rovnať.

- Reklama -

Jednou z najsilnejších stránok služby je podľa Googlu prístup k najväčšej a najpestrejšej hudobnej knižnici na trhu, čo dopĺňa aj možnosť neprerušovaného počúvania obľúbených interpretov. Okrem spomínaných atribútov si užívatelia môžu taktiež sťahovať videá a pozerať ich v režime offline alebo najnovšie aj v móde „obraz v obraze„, ktorý však zatiaľ nie je dostupný globálne.

YouTube Premium

Opačnou stranou mince v porovnaní s ostatnými streamovacími službami je užívateľské rozhranie a celková odozva užívateľskej komunity. Ako ste na tom s predplatným členstvom vy? Skúsili ste YouTube Premium alebo dávate prednosť Spotify či Apple Music? Podeľte sa s nami v sekcii komentárov pod článkom.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.