Pokiaľ chcete kúpiť svojej milovanej polovičke na Valentína niečo užitočné, mali by ste sa poponáhľať. 14. február sa nezadržateľne blíži. Veľa ľudí špekuluje nad darčekmi, ktoré sú síce pekne ale nie príliš praktické. My vám dnes dáme tip na AirTag, ktorý nie je drahý no za to je extrémne užitočný. A keďže ide o šikovné Apple zariadenie, potešíte s ním každého, kto vlastní iPhone.

AirTag dnes môžete získať v dvoch baleniach za pomerne vysoké ceny no my vám ukážeme, ako na jeho nákupe efektívne ušetriť. Aj keď Apple predáva svoj sledovací prívesok od 39,9 €, po kliknutí na tento odkaz nájdete predajcov, kde ho majú už za 31 €. Aj keď sa to možno nezdá, ako extra úspora, v skutočnosti zľava predstavuje viac ako 22 % a to sa oplatí.

Ak by ste však chceli ušetriť ešte viac, oveľa výhodnejšie je väčšie balenie so štyrmi AirTagmi, ktoré Apple predáva od 129,9 €. Vy ale toto balenie kúpite už od 109,55 € v rámci najvýhodnejšej ponuky na Slovensku, ktorú nájdete na tomto odkaze. Nie len, že teda ušetríte necelých 16 % ale za jeden AirTag zaplatíte iba niečo vyše 27 €. To je o ďalšie štyri eurá menej, ako keby ste kúpili samostatný kus (za 31 €).

Zaujímať vás zrejme bude aj to, koľko tomuto drobnému zariadeniu vydrží batéria. AirTag funguje vďaka klasickej gombíkovej batérií, ktorú treba raz za čas vymeniť. V našom prípade však máme sledovací prívesok na kľúčoch už skoro skoro dva roky a až teraz hlási, že už nemá dostatok energie. To je vcelku slušný výkon, keď vezmeme do úvahy, že je používaný prakticky denne.

airtag
Zdroj: Unsplash / Anh Nhat

Rovnako tak je v jeho útrobách schovaný aj drobný reproduktor, ktorý dokáže vydávať hlasný zvuk a ak budete mať vo svojom iPhone U1 Wideband čip, AirTag môžete so svojim zariadením lokalizovať na centimetre presne.

Vďaka svojim schopnostiam dokáže detegovať produkty za tisíce eur, ktoré buď stratíte alebo vám ich niekto ukradne. O týchto prípadoch žiaľ informujeme pomerne často. Koncom minulého roka dokonca AirTag zachránil Slovákovi auto Škoda Octavia po tom, čo mu ho spolu s drobným zariadením od Apple odcudzil zlodej. Trvalo len niekoľko minút, kým sa ho podarilo lokalizovať.

Kúpte si aj kvalitné príslušenstvo na AirTag od Loopi

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Keď už budete mať viac kusov AirTagu a nebudete si ho chcieť nechávať len v aute, nezabudnite na kľúčenku, v ktorej ho budete nosiť. Vybrať si môžete na internetovej stránke Loopi, kde nájdete široký sortiment Apple príslušenstva.

Prečítajte si tiež  Bude nový iPhone SE prepadák? Prvé indície naznačujú, že jeho predaje nie sú také ako sa očakávalo

Klasická silikónová kľúčenka stojí iba 7,99 € zatiaľ čo za prémiové kožené vyhotovenie zaplatíte stále príjemných 12,99 . Tak na čo ešte čakáte?

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -