AirPods Studio v iOS 14.3

História sa opakuje. V Cupertine si opäť nedali pozor a do iOS 14.3 zakomponovali piktogram, ktorý by sme ešte nemali vidieť. Obrázok znázorňuje veľké slúchadlá cez celú hlavu, potvrdzujúce dizajn uniknutých AirPods Pro. Podľa Bloobmergu máme očakávať elegantný retro štýl a viacero variantov.

Samotná grafika je ukrytá vo vnútri systému. Vývojári sa museli pozrieť priamo do kódov, aby ju po krátkom prieskume odhalili. Ak sa pýtate, prečo je tu vlastne prítomná, odpoveď je jednoduchá.

Apple už zrejme naplno testuje AirPods Studio a využíva pri tom oficiálne verzie iOS. Takýmto spôsobom sa pokúša zamedziť problémom s kompatibilitou, čo však na druhej strane zvyšuje riziko únikov. Niečo podobné sa stalo aj pred rokom pri AirPods Pro.

Nové „veľké“ slúchadlá budú mať k dispozícii prémiový zvuk a elegantný dizajn. Ten nám okrem únikov načrtli aj dávnejšie rendery.

Apple tu počíta s novým druhom ovládania, aktívnou redukciou šumu/okolitých zvukov, dlhou výdržou batérie atď… AirPods Studio môžu mať vymeniteľné diely (podobne ako Apple Watch), takže si ich ľahko prispôsobíte.

Kovový rám poskytne otočné hlavice pre každé slúchadlo a k dispozícii budete mať 2 verzie, pričom jedna bude dostupnejšia (pravdepodobne nazvaná ako Sport) a druhá bude luxusnejšia pre tých najnáročnejších používateľov.

Informácie z pozadia naznačujú, že si máme pripraviť poriadny balík peňazí, cca 500$/€. Nechajme sa prekvapiť. Zariadenie bude predstavené pravdepodobne až začiatkom roka 2021. Do komentára nám napíšte, ako tento produkt vnímate vy. Dáva vám v aktuálnom portfóliu zmysel alebo to bude zbytočnosť?

Prečítajte si tiež  AirPods Studio - Toto o nich zatiaľ vieme.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here