Napriek tomu, že utajenie spoločnosti Apple je extrémne vysoké, niektorí jej vrchní predstavitelia dokážu urobiť obrovské prešľapy. Výnimkou nie je ani Lisa Jackson, ktorá omylom prezradila, že Apple zrejme natáča septembrový event.

Lisa, ktorá v Apple pracuje na pozícii viceprezident pre environmentálne, politické a sociálne iniciatívy si zmenila profilovú fotku na sociálnej sieti Twitter. Hoci tá na prvý pohľad nevyzerá nijako podozrivo, v skutočnosti skrýva dôležitý odkaz.

Na pozadí záberu môžete vidieť, že Lisa sedí priamo v budove Steve Jobs Theater (Divadlo Steva Jobsa), čo je sála, v ktorej sa predstavujú nové softvérové a hardvérové produkty.

Profesionálna technika na pozadí 

Nebolo by na tom samozrejme nič divne, keby sme si nevšimli aj množstvo vybavenia určeného na video-produkciu, ako sú napríklad osvetlenia, rôzne krabice, ozvučovacie systémy, ovládače a podobne.

Prečítajte si tiež  Na jeseň nás čaká viacero Apple eventov! Vieme kedy uvidíme nový MacBook Pro 14" a 16"

Dá sa teda predpokladať, že Lisa sa odfotila tesne pred alebo po natáčaní záberov, ktoré aktuálne niekto dáva dokopy a tvorí z nich virtuálnu Keynote.

Tento druh prezentácie je z dôvodu pandémie stále preferovaný, nakoľko Apple nechce riskovať zdravie novinárov a svojich zamestnancov, ktorí by boli uzavretí v jednej sále viac ako hodinu.

Nadchádzajúcu event sa môže odohrať buď 14. septembra alebo potom niekedy v tretí septembrový týždeň. Všetko budeme samozrejme sledovať a dáme vám o tom vedieť.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJAppletrack
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.