Čerstvo predstavené modely iPhone 14 sa ešte ani nedostali na pulty predajní, no v komunite Apple fanúšikov sa už začína riešiť čo prinesie budúca generácia smartfónov s nahryznutým jablkom. Podľa známeho analytika, ktorým, je Ming-Chi Kuo bude Apple v budúcom roku ešte viac raziť cestu odlišovania základných modelov a Pro verzií iPhonu 15.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 prinesie Face ID pod obrazovkou. O výrobu sa postará Samsung

V sérii nových príspevkov Kuo uviedol, že odlíšenie jednotlivých verzií má za úlohu zvýšiť predaje prémiových modelov. Gigant z Cupertina sa pravdepodobne uchýli k ešte radikálnejšiemu kroku, ktorým je vytváranie rozdielov medzi verziami Pro a Pro Max. Posledné generácie sme si zvykli na fakt, že dvojica Pro modelov prichádza s takmer totožnou konfiguráciou. To sa ale má už od budúceho roka zmeniť.

Verzia Pro ako nadštandard

K tomuto odlíšeniu má pravdepodobne dôjsť tým, že jednotlivé zariadenia v rade iPhone 15 budú disponovať rôznymi funkciami. Spotrebiteľ si tak sám určí, ktorý z modelov mu vyhovuje najviac. Keďže najväčšia dávka vychytávok sa ujde práve modelom Pro a Pro Max, nebude ostávať nič iné, iba si za viac možností priplatiť.

iPhone 14 Pro
Zdroj: The Economic Times (úprava redakcie)

Zatiaľ nie je jasné, ako by mohli byť schopnosti rozdelené v celom rade iPhone 15, no niet sa čomu diviť. Predstavenia nového modelového radu iPhone 14 sme sa dočkali iba pred dvoma dňami a preto by bolo viac než náhle predikovať špecifikácie ďalšej generácie. Čo hovoríte na novinky týkajúce sa iPhonu 14 a iPhonu 14 Pro? Podeľte sa s nami o názor v komentároch pod článkom.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -