Slúchadlá AirPods Max sú na trhu už viac ako dva a pol roka, čo z nich robí dokonalého kandidáta na upgrade. Prémiové slúchadlá pomaly ale isto začínajú zastarávať, najmä pokiaľ ide o softvérové funkcie. Je teda viac než isté, že sa v blízkej budúcnosti dočkáme novej generácie.

Dnešný koncept, za ktorým stojí dizajnér Parker Ortolani ukazuje, ako by mohli vyzerať ďalšie AirPods Max. Okrem známeho dizajnu by sme sa mohli dočkať aj niekoľkých vizuálnych prvkov, ktoré slúchadlá prevezmú od nedávno predstaveného headsetu Vision Pro. Pôsobí to luxusne a trochu futuristicky.

V Parkerovom koncepte disponujú AirPods Max novou spojovacou konštrukciou, ktorá je vyhotovená na štýl čelenky Head Band z Vision Pro. Vsadenie tohto prvku do slúchadiel by umožnilo lepšiu ergonómiu a takisto aj vetranie.

Koncept AirPods Max 2.generácie
Zdroj: Parker Ortolani

AirPods Max sa môžu dočkať redizajnu

Použitie čelenky Head Band by tiež mohlo umožniť sklopnú konštrukciu slúchadiel AirPods Max, na rozdiel od modelu prvej generácie. Tým by sa vyriešil jeden z najspornejších aspektov dizajnu, na ktorý sa sťažovalo mnoho používateľov. Tento prvok by tiež mohol otvoriť cestu pre nové nabíjacie puzdro.

Koncept AirPods Max 2.generácie
Zdroj: Parker Ortolani
Koncept AirPods Max 2.generácie
Zdroj: Parker Ortolani

Podobnosť s Vision Pro sa prejavuje aj novým konektorom typu MagSafe na pravom náušníku, ktorý by podľa Parkera mal slúžiť len na nabíjanie (nie na prenos zvuku). Používanie zariadenia by tak zostalo stále bezdrôtové.

Farebné mäkčené náušniky by sa po stránke tvaru a systému meniť nemali, takže by sa teoreticky mohli dať použiť aj z predošlého modelu.

Gigant z Cupertina zatiaľ oficiálne nepotvrdil nič, no podľa analytikov a leakerov z dodávateľského reťazca už spoločnosť pracuje na druhej generácii tohoto zariadenia. Slúchadlá AirPods Max 2 by sa tak mohli objaviť tento rok na jednej z jesenných konferencií. Nechajme sa prekvapiť.

Prečítajte si tiež  Apple Vision Pro bude zachraňovať životy. Headset môže pomáhať pri operáciách

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -