Spoločnosť Apple len včera odhalila svoj azda najzložitejší hardvérový produkt Apple Vision Pro, ktorý označila ako prvý priestorový počítač. Toto zariadenie okamžite zaujalo používateľov a tiež fanúšikov značky po celom svete. A aj keď príde do predaja až v priebehu budúceho roka a navyše bude dostupné zo začiatku iba v USA, už o deň neskôr sa môžeme pozrieť na prvé exkluzívne príslušenstvo.

Postarala sa o oň spoločnosť BandWerk, ktorá je preslávená ako výrobca puzdier pre iPhone a náramkov pre Apple Watch. Jej kožené čelenky pre Apple Vision Pro sú vyrobené z prémiovej talianskej kože a používateľ si ich môže zaobstarať v rôznych farebných prevedeniach. Konkrétne ide o sivú, hnedú, bielu, krémovú a tiež béžovú. Produkty, ktoré budú zladené s látkou Light Seal sa majú vyrábať v Nemecku.

Spoločnosť Apple zrejme zo začiatku nebude predávať Apple Vision Pro v rôznych farebných prevedeniach a takisto nebude dostupná ani žiadna alternatívna čelenka. Pri všetkom príslušenstve sa teda budeme musieť spoliehať na výrobcov tretích strán.

Apple Vision Pro BandWerk
BandWerk

Spoločnosť BandWerk uvádza, že nové čelenky existujú v tejto chvíli len ako koncept a ponúkať ich plánuje až začiatkom roka 2024, keď bude Apple Vision Pro dostupný pre prvých amerických zákazníkov.

Cena nie je nízka 

Príslušenstvo je v tejto chvíli vo vývoji, čo znamená, že na ňom môžu pribudnúť drobné dizajnové zmeny. Firma však už teraz vie, aká bude výsledná cena produktu.

Apple Vision Pro BandWerk
BandWerk

Zákazníci v USA si za koženú čelenku pre Apple Vision Pro zaplatia 159 $ a zákazníci v Spojenom kráľovstve 129 libier. Bližšie podrobnosti sa dozvieme neskôr.

Dajte nám vedieť do komentára, ako na vás pôsobí toto vylepšenie. Z nášho pohľadu je úplne super a headsetu dodáva oveľa exkluzívnejší vzhľad.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Prečítajte si tiež  Eddy Cue: Takto sa platí pomocou Apple Pay
Môže ťa zaujímať
- Reklama -