Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že spoločnosť Apple pripravuje nový update iOS 16.1.1, ktorý by mohol doraziť už v najbližších dňoch. Netrvalo dlho a aktualizácia je už konečne dostupná pre všetkých používateľov.

Aj keď to vzhľadom na označenie vyzerá na drobné vylepšenia, Apple v novej aktualizácii prináša opravu zásadných chýb. Svedčí o tom veľkosť samotného updatu, ktorý má na našom redakčnom iPhone 12 Pro Max až 989,8 MB.

Firma bola žiaľ vzhľadom ku tomuto vydaniu veľmi stručná a zatiaľ neposkytla žiadne bližšie podrobnosti. To čo teda vieme je, že aktualizácia obsahuje opravy chýb a bezpečnosti a Apple ju odporúča nainštalovať všetkým svojim zákazníkom.

Reklama

Bližšie informácie o bezpečnostnom obsahu aktualizácií Apple softvéru nájdete na stránke: https://support.apple.com/kb/HT201222.

My predpokladáme, že iOS 16.1.1 konečne vyrieši všetky neduhy operačného systému iOS 16, ako je sekanie, chyby v animáciách, rýchle vybíjanie batérie a podobne. Rovnako sa špekuluje, že by mohol update konečne odstrániť problémy, ktoré súvisia s Wi-Fi. Či je to tak naozaj ale uvidíme až o niekoľko dní. 

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Dvojtisícový monitor od Apple má ďalší problém. Firma nevie, ako ho opraviť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -