Spoločnosť Apple nám už dnes večer predstaví niekoľko nových produktov na podujatí, ktoré nazýva Far Out. Podrobný návod, ako ho sledovať, nájdete na tomto odkaze.

Už za niekoľko hodín uvidíme iPhone 14 / 14 Pro, Apple Watch Series 8 / Pro / SE 2 či ďalšie produkty, medzi ktoré môžu patriť napríklad slúchadlá AirPods Pro 2. generácie či prvý AR / VR Headset Apple Reality Pro (málo pravdepodobné).

V rámci príprav týchto noviniek už spoločnosť Apple vypla svoj Apple Online Store po celom svete, pričom doň pravdepodobne v tejto chvíli pridáva všetky očakávané produkty. Internetová stránka bude opäť k dispozícii až večer okolo 20:00 až 21:00 tesne po tom, ako sa skončí celá udalosť.

Je možné, že niektoré zariadenia si budete môcť objednať bezprostredne po evente. Stále však platí, že túto výhodu budú môcť využívať predovšetkým naši zahraniční čitatelia. Na Slovensku totiž Apple Online Store zatiaľ nefunguje a tak sa musíme spoliehať na resellerov.

Apple Online Store
Zdroj: Apple.cz

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  iPhone 15 má problémy: Hrozí, že sa jeho predaj omešká
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.