Spoločnosť Apple nám už dnes večer predstaví niekoľko nových produktov na podujatí, ktoré nazýva Wonderlust. Podrobný návod, ako ho sledovať, nájdete na tomto odkaze.

Už za niekoľko hodín uvidíme iPhone 15 / 15 Pro, Apple Watch Series 9 / Ultra 2 či ďalšie produkty, medzi ktoré môžu patriť napríklad slúchadlá AirPods Pro 2. generácie s podporou USB-C konektora či úplne nové príslušenstvo, ktoré bude zamerané na ekológiu a nebude počítať s klasickými materiálmi, ako silikón či koža, na ktoré sa spoločnosť Apple spolieha už dlhé roky.

V rámci príprav týchto noviniek už spoločnosť Apple vypla svoj Apple Online Store po celom svete, pričom doň pravdepodobne v tejto chvíli pridáva všetky očakávané produkty. Internetová stránka bude opäť k dispozícii až večer okolo 20:00 až 21:00 tesne po tom, ako sa skončí celá udalosť.

Je možné, že niektoré zariadenia si budete môcť objednať bezprostredne po evente. Stále však platí, že túto výhodu budú môcť využívať predovšetkým naši zahraniční čitatelia. Na Slovensku totiž Apple Online Store zatiaľ nefunguje a tak sa musíme spoliehať na resellerov.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 Plus v úlohe nevydareného experimentu. Takto si vedie v predajoch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -