Podobne ako v prípade konferencie California Streaming, ktorá prebehla tento utorok, aj dnes Apple vypína svoj internetový Online Store. Tento krok je súčasťou príprav na nával zákazníkov, ktorí si môžu v oficiálnom Store predobnejdať čerstvo predstavené modely z radu iPhone 13. Predpokladá sa, že nával nebude až v takom veľkom rozsahu, vzhľadom na absenciu Apple Watch Series 7, ktoré nedostali špecifický dátum vydania.

Objednávky bude Apple prijímať hneď po opätovnom spustení Storu a prví majitelia sa na svoje nové jablkové smartfóny môžu tešiť už od 24. septembra. Napriek tomu, že sme sa v prípade trinástkových iPhonov v porovnaní s minulou generáciou nedočkali žiadnych zásadných zmien týkajúcich sa vizuálu, Apple očakáva rekordné predaje.

Okrem základného iPhonu 13 a nadupaného iPhonu 13 Pro/13 Pro Max dal gigant z Cupertina menšej verzii iPhonu mini poslednú šancu. Predaje minulej generácie nepredstavovali žiaden trhák, čo sa pravdepodobne zopakuje aj v prípade nového modelu. Je teda viac než možné, že iPhone v rozmeroch mini sa najbližšie ukáže už iba ako dostupnejší iPhone SE alebo ho firma navždy pochová.

Prečítajte si tiež  Toto sú slovenské ceny za každý iPhone 13. V niektorých prípadoch si poriadne priplatíme!

Čo si myslíte o nových doplnkoch smartfónového portfólia spoločnosti Apple vy? Plánujete kúpu jedného zo štvorice predstavených modelov iPhonu 13? Podeľte sa s nami v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -