To čo sme pred pár rokmi považovali za Sci-fi sa dnes pomaly ale isto stáva realitou. Výnimkou nieje ani údajne pripravované bezdrôtové napájanie hodiniek iWatch.

Dobíjanie až do jedného metra!

Niekoľko dobre informovaných čínskych zdrojov hlási, že Apple ponúkne iWatch, ktoré budú mať bezdrôtové nabíjanie až do 1 metra. Údajne sa už testujú cievky, ktoré vyrába firma Luxshare. Z tejto spoločnosti poslali svoj návrh priamo do Apple a momentálne sa čaká na schválenie. V návrhu sa hovorí aj o cievkach, ktoré budú neoddeliteľnou súčasťou celého nabíjacieho mechanizmu. Znamená to zrejme, že pokiaľ návrh prejde, budeme svedkami hodiniek s bezdrôtovým nabíjaním.

Pravda alebo fikcia?

Či už ide o pravdivú správu alebo len o výmysel, nechajme sa prekvapiť. Dôležitejšie je to, že pre nás zrejme Apple pripravuje revolúciu!

apfelpage_iwatch1

 

- Reklama -

 

zdroj: www.macrumors.com

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.